Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Edeste e, da vam ispricam dok je sveze!

bio dobar rejv veceras, bio cak i dakica u svojim lepim patikama!

nego, kad smo kod patika..krene lag da pusta,i mene ponese rejv jebo te, i odradim ja neki potez, kad ono..meni patika odleti u dunav!

i jao jao,sta cemo sad,dolece nidza sa granom od 3 metra i fejluje da je dohvati..

onda smo jurili patiku duz obale da bih na kraju ja uleteo u dunav i plivao za njom.

izvadio sam je-POBEDA!

Link to comment
Share on other sites

ja sam fejlovao sa granom ali veci fejl je to sto nisam snimio celu sitaciju, niko nije ni video kako je degen uspeo da ubaci patiku u dunav, znam samo da mu se 10 ljudi smejalo, i to ono bas bukvalno smo se valjali po podu, a ciga jadni skenjan stoji i gleda u patiku koja lagano pluta :D:D:D I onda sam ja reagovao sa granom prvi i pokrenuo spasilacku misiju :D

Link to comment
Share on other sites

imam zulj na nozi koji ne prestaje vec sedmicu dana, pocele mi pripreme i imam treninge svaki dan i svaki put stavim flaster medjutim zulj se potpari i bude sve gore i gore sad je vec jako dubok zulj

jel ima neko nekih predloga, neko lichno iskustvo sa nekom kremom da mu je pomoglo ili nesto ? :(

Link to comment
Share on other sites

kampovao na medjici, bilo gospodski, ustao u 15 do 7 8)

Edited by Kung Lao

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

imam zulj na nozi koji ne prestaje vec sedmicu dana, pocele mi pripreme i imam treninge svaki dan i svaki put stavim flaster medjutim zulj se potpari i bude sve gore i gore sad je vec jako dubok zulj

jel ima neko nekih predloga, neko lichno iskustvo sa nekom kremom da mu je pomoglo ili nesto ? :(

sta treniras? mozda mogu da ti pomognem :)

Link to comment
Share on other sites

Imaju oni neki uber flasteri, napravljeni samo za zuljeve i slicne stvari (kurje oko drmr). Fazon stavis na zulj, iskuliras preko noci sa tim i splasne zulj skroz. Probaj u nekoj apoteci. ;)

There are people who almost never smile but are almost always happy.

Link to comment
Share on other sites

Bez brige, to dan-dva i umres...

Elem, moj savet bi ti uglavnom bio da ga zastitis necim sto debljim, jes da su vrucine ali moras izdrzati, bolje tako nego samo carape pa u patike. Tipa neki zavoj da stavis. Ne znam sta bi idealno bilo, jer sam trenirao basket i nisam imao problema sa nogama nikad.

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

ako ne nadjes flaster taj sto je gore pomenut..uzmi obican zalepi, i od gore zavij zavojem..bice jbno zato sto je vrucina ali pomoci ce ti koliko toliko..bar ce pomoci da te ne boli toliko puno..nema ti puno pomoci samo ovako nekako pa dok te ne prodje :)

Edited by REAL~
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...