Jump to content

Prototype


cali

Recommended Posts

  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

i sta dobijas na kraju od tih platinum challenga?

samo EP ili jos nesto :O

lepo reche katsu za patku - a EP ti nishta ne znachi jer morash preci igru da bi otkljuchao poslednji challenge. Dobra stvar u svemu ovome je da mozhesh retroaktivno da dobijesh platinum medalju chim predjesh sve sa zlatom, ukoliko ti je skor zadovoljavao uslove za dobijanje platinum medalje.

ja sam krenuo opet na hard, i prilichno je izazovnija igra - koliko mi se chini protivnici rade duplo veci dmg, tako da ni obichnog marinca ne mozhesh ignorisati.

Link to comment
Share on other sites

Pređoh ... onog poslednjeg glavonju sam dobio kombinacijom bacanja helikoptera na njega, spajkova iz zemlje i hvatanjem kad je stunovan. U ostatku vremena sam trčao po bazi i jeo vojnike :) A mislim da sam ga ubio tipa na minut do eksplozije otpr.

Sad igram pomalo ispočetka, i nemam više tu slobodu da radim šta hoću pa me to malo smara :) Pre navučeš na sebe heliše pa ih skenjaš sve i kao kul, sad samo naviru novi i novi :)

Priča je, btw, katastrofa :) Na kraju jedva po'vatah šta se desilo, a i to je dosta "plitko" :)

Link to comment
Share on other sites

Ako imaš Vistu (ja sam pod win7, kapiram da je isto/slično) - u Control Panel - Sound/ izabereš Speakers - Properties - tab Advanced: Namestiš 24 bit, 48000Hz studio quality.

Naravno, sve to pod uslovom da imaš Realtek High Definition Audio integrisan zvuk, možda radi i za ostale.

Link to comment
Share on other sites

Misliš, 130 u stvari :))

Pre ce biti 100 :P

Osnovnu prichu mozhesh da saznash bez ijednog dodatnog WoI konzumiranja

Vojska eksperimentishe sa virusom, virus zbrishe naselje, vojska pokupi onu Green ribu koja postane inkubator za nove viruse i Pariaha, koji postane generalov pet projekat. Green proslede u GenTek radi istrazhivanja bioloshkih oruzhja. Aleks Merser to otkrije i proba da ih raskrinka. Kad ga upucaju na peronu bochica se razbija i virus je oslobodjen. Virus mutira i "pojede" Mersera, preuzimajuci njegov identitet.
U tom momentu igra pochinje. WoI se vishe bave detaljima priche o prvom incidentu, kao i nekim detaljima koji se ne tichu direktno plotlinea ali su zanimljivi, kao npr. vojnik koji pricha o desetinama barzhi oko menhetna na koje natovaruju lesheve i spaljuju Edited by cali
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pređoh ... onog poslednjeg glavonju sam dobio kombinacijom bacanja helikoptera na njega, spajkova iz zemlje i hvatanjem kad je stunovan. U ostatku vremena sam trčao po bazi i jeo vojnike :) A mislim da sam ga ubio tipa na minut do eksplozije otpr.

ubio me mamlaz vec par puta...moracu sutra da probam jos par puta,ali ne ide mi nikako... :)

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Smorilo me posle par sati..jesam unlock vecinu stvari ali..odigrao sam je cisto da bi video kraj price. Sve u svemu ql :) Nervirao me onaj mouse bug.

If we are marked to die, we are enough to do our country loss; and if to live, the fewer men, the greater share of honor

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...