Jump to content

Prototype


cali

Recommended Posts

Ima, kul je ... ali ona grafika okruženja i nemogućnost da uništiš bilo šta što nije čovek je baš nekako bezveze. Ok, možda tražim leba preko pogače, ali kad već može da radi šta hoće, zar ne bi bilo strava da se barem kanta za đubre i klupa razlete kad on padne pored njih ili tako nešto?

hm. kante mozhesh da razlupash, kao i autobuske stanice i bandere. automobili takodje. jedino neunishtivo sem samih zgrada shto mi pada na pemt su ograde

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nije to toliko teshko:

Ukljuchish mach i oklop i sedish oko pumpe - kad je neko napadne, njega seckash. Najtezi su, naravno, oni hunter leaderi i pipci koji izlaze iz zemlje ali i njih mozesh da iseckash kombom i da ih posle konzumirash za zdravlje. Ono shto ide posle toga je po meni mnogo zajebanije, u stvari najzajebanije u celoj igri [;)]
Edited by ZerBah

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Presao pre par dana 18 platinum achivmenta ostalo gold,fali mi 13 memoa.Probao sam josh neke da uradim platinum,ali je agonija i nemam zivaca [;)].Ok je igra ume da smara opasno na momenta,dosta je repetativna i laka,al ima smek.Steta sto gomila onih kombo udaraca kurcu ne vredi...ljudi umiru odmah,a hunteri/elitni vojnici ne mogu da se podignu.Najvishe sam koristio Muscleman formu.

Odbrana pumpe:

Samo udjes u tenk vozis rikverc i navlacis neprijatelje na sebe.

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

Kako da dobijem platinum evente? Odradio sam masu sa zlatnom medaljom, ali ni kod jednog se ne pojavljuje opcija za platinum challenge.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Kako da dobijem platinum evente? Odradio sam masu sa zlatnom medaljom, ali ni kod jednog se ne pojavljuje opcija za platinum challenge.

morash sve da odradish

@exile

nukuj ga bazukom da ga stanujesh, ili unishti AA topove na nosachu aviona pa ga mrchi helikopterom

mada, katsu reche da ima bolje reshenje - devastator napad, onaj koji ispaljuje shiljke na jednu metu

Link to comment
Share on other sites

Mene je nervirao onaj momenat kada ispusti pipke jer nikako nisam mogao da mu pridjem da ga nabodem machem, pa sam koristio whipfist - targetujem ga i iz daleka sa right mouse button samo mu skidam pomalo dok skupljam energiju od ovih likova koji padaju okolo. Probao sam sa helishem da ga shibam, ali me jako brzo skine i helish nije opcija posle kada svi pobegnu...

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

kontam da je potreban nasin operativni centar da se pokrene...smrc :(

kod mene je prilicno neigrivo (tj definitivno neigrivo jer ima jednocifreni do sitnog dvocifrenog fps), sempron 3400+, 3gb ram, 7600gs. pa ti uporedi s tvojim kompom pa zakljuci:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Nemoj djuka da se ljutis ali matora ti graficka. A nije da nema sad jeftinih a boljih karti na trzistu.

ma jok, ne ljutim se, znam da je kartica krs, samo dajem smernice za ostale sa slabijim kompovima da znaju na cemu su otprilike.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Meni je kuka najgotivnije oružje u igri. Nekako je super i kad konzumiraš ljude, kul je da se hvataš okolo i privlačiš protivnike i tako to. Kao i onaj "360 stepeni" udarac. A za na blizinu koristim onaj veliki blade. Ovo drugo skoro da nisam ni koristio, one "kamene ruke", snažne i tako te fore.

Link to comment
Share on other sites

Dobre su ruke, ja sam s tim prešao onog monstera na Tajm Skveru (mada sam ga prelazio sigurno oko sat vremena :((( Rulaju i oni pipci kad se aktivira devastator attack, mnogo dobro.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

E da, ja sam izgleda glup, ali ja ne umem da aktiviram devastator :) Bilo kad mi je health preko bara ili kad je adrenalinski trenutak u pitanju. Šta treba da pritisnem?

Monstera na skveru sam prešao sa onim velikim sečivom i tenkom :)

Link to comment
Share on other sites

Napuniš energiju prvo do kraja (deo pred kraj skale će biti svetlije boje, što se povećava apgrejdovima kako bi mogao i više devastatora za redom) i onda stiskaš kao manijak desno dugme i E dok ne upali, a onda spektakl :)))) Time sam par puta skrljao onaj tenak što treba da se štiti, al ko ga jebe, vredi :)

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

^ to je jedan od devastator poteza

@laki:

imas vazdusni (ako si otkljucao) kada iz vazduha drzis levi i desni klik istovremeno

i imas istu stvar, samo na zemlji, takodje levi i desni zajedno

zaboravih dal ima jos nesto :O

e da, zaboravih da pitam, za sta su dobre one "zajebane ruke"? ne kamene nego one druge

kuka rulz

Edited by digrejzo teh JAH!
Link to comment
Share on other sites

Moras samo prvo da ih odkljucas u Combat "grani".

e da, zaboravih da pitam, za sta su dobre one "zajebane ruke"? ne kamene nego one druge

Za sve,ako ti odgovara close combat style i razni kombo udarci,a i najzabavnije je peglati mutante sa muscleman :)Ja sam njih najvishe koristio.Cannonball sa njima ubija helishe iz prve.Mada kad se dobije mac nista drugo nije potrebno(sem kuke za smaranje helikoptera)ima najjaci skok+rc udarac,solidan charge i dosta brz consume.

Edited by Katsu

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...