Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ocu ja bogatu ribu koja zivi u Belville-u [:(]

Ne zivi u Belville-u, nego je tu smestena za vreme Univerzijade, jerbo ucestvuje na njoj :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

[:0]

sta?sta? :))

odradio animaciju,sutra opet,ali sutra radim sam,nadam se da cu uspeti da se snadjem kako valja :)).

inace,lepa vest,sad me zvala baba,pola para koje treba da skupim ce ona da mi da,a za drugu polovinu moracu da se snadjem...imam 15ak dana :D.

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Skapirao sam da me je nakon dosta vremena jedna marketinška akcija uspela "pogoditi" i to je ova Eko-ova gde se pri kupovini preko 25 litara benzina dobija poklon - ili pranje kola, ili tečnost za vetrobranska stakla ili DVD film po izboru. OK, MP cena tih stvari je 100-200 din, ali eto, i to je neki trošak. Tako da sam sipao 25,01l i uzeo tečnost od 2l :) Inače sam veliki "ljubitelj" OMV pumpi, ali generalno nemam ništa protiv alternativnih, dokle god nije Jugopetrol, tu ne sipam nikad.

Link to comment
Share on other sites

Skapirao sam da me je nakon dosta vremena jedna marketinška akcija uspela "pogoditi" i to je ova Eko-ova gde se pri kupovini preko 25 litara benzina dobija poklon - ili pranje kola, ili tečnost za vetrobranska stakla ili DVD film po izboru. OK, MP cena tih stvari je 100-200 din, ali eto, i to je neki trošak. Tako da sam sipao 25,01l i uzeo tečnost od 2l :) Inače sam veliki "ljubitelj" OMV pumpi, ali generalno nemam ništa protiv alternativnih, dokle god nije Jugopetrol, tu ne sipam nikad.

Laki sipa na šiptarskoj pumpi, kastrirajte ga!

Po meni "Mol" ima vrhunsko gorivo (šta znači "vrhunsko gorivo" kod nas uopšte? :D) , doduše i oni menjaju kvalitet s vremena na vreme, ali sam zadovoljan u principu :)

Edited by Doca.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Po poslednjoj racunici ova moja jebena kosilica trosi 8.8 (OMG) litara po gradu. Bem ti zivot. cu na eko i bar da mi operu auto :P

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

ja imam suzuki swift 1000 kubika, ugradjen plin, troshi kao upaljach...napunio sam rezervoar od 40 litara(ne moze nikada pun) odvezao skoro 400km kombinovano grad-otvoren put, pogledao nazad a kazaljka jedva preshla pola :D....znachi kombinovana vozhnja 5-6 litara plina max :))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...