Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Verovatnoća da mladić sretne poželjnu mladu ženu raste geometrijskom progresijom kada je on već u društvu sa:

1. Svojom devojkom,

2. Svojom ženom,

3. Zgodnijim i bogatijim muškim prijateljem.

Соу чру.

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Sini, otkrio sam jos bolji index! Znaci u centru Vanessa, u onom prolazu u zgradi bazara gde se ide iza Arene. Znaci ZLOMAO!

a jebo mamu, nikako da ga overim :)

uvek odem na onaj sto je na otvorenom, ne znam ni kako se zove, tu kod parkinga

Bring It

Link to comment
Share on other sites

jedva sam preziveo ovu domacu papirologiju...bio u ljermontovoj i cekao cuku vremena duze nego sto je trebalo, jer je zena prozivala umesto mene Milana Radulovica. U stvari ja sam kriv, mogao sam da saberem 2 i 2.Toliko sam se smorio da sam bukvalno morao da pojedem Bambija u Pogodjenoj patki za rucak. posle isao po kishi do aerodroma, vratio se ciku i razmisljam koji film da skinem

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Pre dva dana krene iz auta da mi se čuje nešto kao da se neki metal razlabavio tj. ostao bez šrafa i onako landara i udara o patos/asfalt. Nekad tako, a nekad kao da je ona žica za čišćenje sudova nekako dospela ispod kola, zakačila se i udara. I odem u servis, kad ono mali kamenčić tipa 1cm X 0,5cm se nekako našao u točku, kod diska i on pravi celo sranje. Strašno.

A danas krenem sa posla, i negde kod železničke krene da roka kiša, koja je to poplava dole bila u Karađorđevoj, majko moja. Ko je bio napolju, taj je gola voda bio.

Link to comment
Share on other sites

bio mi majstor koji je meshavina timo maasa i garija iz nepristojnih ljudi. samo sa manjkom zuba u lobanji. prevrnuo sam se :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Ahaha...posvadjao se sa devojkom zestoko...ispao sam debil tezak...

ceo dan radio, bio na nekom sudjenju u Novom Sadu...raspadoh se danas...jedan od onih losih dana...

idem da spavam.....ne ocekujem sutra nista lepo...

:(

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...