Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

dosla drugarica iz USA,pa smo blejali malo,celo drustvance,i dosao joj neki ortak odande na par dana ovde,zajebavali se malo sa njim,kul je lik skroz :).

u drugim vestima,blejao napolju umesto da pisem ovo sranje,evo sad cu celu noc,sutra to nosim,i zavrsio sam sa ispitima do septembra :).

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

chekaj zar ti nemash fr drzhavljanstvo ? zashto ne london, berlin, madrid, moskva, bla bla ?

Nemam brate, bilo bi do jaja da imam. :)

Enivejz, ima li neko neka iskustva sa Citroenima C3/C4?

Planiram da pazarim te me interesuje ... :)

Link to comment
Share on other sites

vratio se sa del arna///

pokisao, promukao, bilo je bas chill !!!

upoznao 2 gotivne ribe..

editt: typo

Edited by depresSed

We are just a moment in time,

A blink of an eye,

A dream for the blind,

Visions from a dying brain,

I hope you don't understand....

Link to comment
Share on other sites

dosla drugarica iz USA,pa smo blejali malo,celo drustvance,i dosao joj neki ortak odande na par dana ovde,zajebavali se malo sa njim,kul je lik skroz :).

haha,isto i meni dosla drugarica iz usa,pa smo blejali malo... ali nije dosao ortak. :)

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

brate kikinda je depra, zar tamo iko ista radi lol

petak je vece, sedam u meche...i idem u ponoc da spavam, imam brdo stvari da uradim za vikend, harr :/ ne pusim vec 5 dana, svaku noc se budim u 3 da jedem :|

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Enivejz, ima li neko neka iskustva sa Citroenima C3/C4?

Planiram da pazarim te me interesuje ... :)

Ako ces vec nesto da kupujes kupuj cee'd-a, 7 god garancije, full oprema (valjda) 20k e sa 2.0 benzin motorom, pazario je hajlijev burazer, (burzuji omg) ali najbolje pitati dovlu!

Inace znam kako ti je, ja sam bio u fra 3-4 puta na ne vise od 10 dana i svaki put zadnja 2 dana se zabodem na jutjub i gledam retardirane gluposti vezane za Srbiju... Ne bi mogao tamo da zivim nikako.

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

SPRCOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO?

nisam jbg...

prva mi trazila broj (pa sam joj dao), da se vidimo da mi vrati uslugu (jedan dim), a drugu sam izgubio jer sam otisao da uzmem nesto od ribe koja je svirala sax, onda sam se zagubio u guzvi i kasnije svi poceli da izlaze, jedva sam nasao ortake..mora da je otisla kuci posto se zalila kako ce dobiti upalu pluca..a i noge su joj bile mokre :P

We are just a moment in time,

A blink of an eye,

A dream for the blind,

Visions from a dying brain,

I hope you don't understand....

Link to comment
Share on other sites

hvala drugari na savetima

posle 4 sata caprkanja, xy naprezanja na povracanje, izvadio sam koscicu od 2,5 cm iz krajnika pincetom... bio sam skoro kao rambo kada zashiva sebi ranu :P poslednji put da sam jeo chorbu... tako alavo...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ako ces vec nesto da kupujes kupuj cee'd-a, 7 god garancije, full oprema (valjda) 20k e sa 2.0 benzin motorom, pazario je hajlijev burazer, (burzuji omg) ali najbolje pitati dovlu!

Nemam keša za original, nego bih uzeo neki polovnjak pošto su ovde dosta jeftini... Za 5k max može da se nađe - 2005-2008 godišta.

Pre neki dan je kolega sa posla uzeo C4 1.9 2008. godište, prešao tipa 60k km, za 4200e.

Sad, sa prenosom papira i registracijom kapiram da ne bi prešlo 6.5 da ga prevede kod nas...

Link to comment
Share on other sites

zar nije bilo lakshe da odesh u hitnu:)

brate treba znati to sam! u sluchaju apokalipse mozhda tje to biti razlika izmedju onih koji umiru i onih koji prezhivljavaju!

@topic

opet ovo shmugavo vreme, a i blaga upala .. moratju samo tvrdo :)))

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

zar nije bilo lakshe da odesh u hitnu:)

pa jeste, ali sta je tu zabavno :D

sad mogu da se hvalim po kraju kako sam badass mofo :P

u pravu je i maud, danas pincetom sutra mesarskim nozicem zagrejanom na vatri

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

matori, hocesh na neku kinesku mozda popodne?

shta je to popodne :) ?

ae imam neke stvari danas koje treba da sredim, al nishta nije u kamenu. okreni me samo 2h ranije.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Brate, zamisli da ti dodje Dule, posle kafane, sa nekom stipaljkom da ti kopa po grlu...

Pijavice i usijano gvozdje onda i ne izgledaju tako neprivlacno :)

@Dule

:*

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

meni zvuchi kao da se vi plashite chika doce:)

mjok, bash je bio fazon ajd pokusham josh jedom i idem kod doce, i ono hopala ispade... posle toga ispiranje dunjom i masiranje svinjskim fileom sa suvim shljivama :D operacija uspela, pacijent nije vishe gladan :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...