Jump to content

Tales of Monkey Island


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Samo da napomenem da SUTRA povodom dana " pirata " Telltale Games daje besplatan download prvog dela Tales of Monkey ISland, original. tako da za sve one koje je mrzelo da istorentuju ili kupe original, sada mogu da ga skinu besplatno.

Sve ima na officialnom sajtu http://www.telltalegames.com/

ja mogu samo da im kazem Svaka cast !!! nije nista posebno ali koja programerska gaming kuca danas deli besplatne stvari?

Link to comment
Share on other sites

ova druga epizoda ima najgluplji humor ikada. nasmejao sam se jednom, mozhda dvaput a ostatak vremena facepalmujem.

kec mi je bio bolji sa gajbrishovim totalno random napadima optimizma i wtf-a :)

bash mi zhao, nisam ovo ochekivao od telltale games-a buduci da sve sam & max epizode peru s forama

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Meni ovi ljudi ribe idu na živce opasno, a i nekako odudaraju od Monkey Island mitologije, mooda, šta god. Jasno da su i predhodne igre koketirale sa raznim bizarštinama i referencama na savremenu pop kulturu, ali ovoliko zalaženje u fantaziju može samo da šteti (naročito što su i odrađeni lejmerski, nit su smešni, nit tužni, samo smaraju).

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...