Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 280
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

da valja ne valja.

ja ga imam zbog kontakta sa drugarima iz sombora, rasutim po belom svetu

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Napravio sam face tek kad sam doshao u Beograd, smarao me kolega da ga napravim. Realno mi ne treba ni za kurac, povremeno naletim online na nekog sa kim volim da procaskam i to je to. Bash mi se sinoc ortak zalio kako mu keva ima facebook i kako visi na istom non-stop. ;\ Kvizovi me tako nerviraju da je to strashno, upravo sam video ovakav kviz npr. "Ilija riješili ste Kakvo govno sereš kviz i rezultat je Ti sereš proljev!" Jebeni debilizam. Malo manje retardirana stvar su one flash igre, mada, kad vidim moju sestru kako okopava virtuelni krompir, zeludac mi se prevrne! ;\

Inache, ne verujem da ce facebook da se ugasi u skorije vreme, bar ne u narednih 10ak godina, sigurno...

.

Link to comment
Share on other sites

Ja napravio fejs da budem u kontaktu sa shvecom dok je bila u Milanu, mrzelo me skype da pravim :P i eto, sad spamujem i tamo.

I svaki dan neko napuni 14 godina, svaki dan neko napravi fejs.

Edited by OU JEA!

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

otvori FB, videces ljude koje nisi sto godina. pa da sam hteo da se druzim s njima ne bih izgubio kontakt xexexoxaxo

to to, spamuju me ljudi sa kojim se u skoli uopste nisam ni druzio, cak ni javljao... ono kao, budze friend count... ajde ne.

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

fejs je do jaja jer mi je kili fb friend, ostali smaraju

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

@ stija

pocinje da mi bude bash hevi sa kojim ti ljudima radish...mislim na samu cinjenicu da postoje toliko retardirani i zatucani ljudi visokog obrazovanja u sistemu.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

hahaha vidi ga mali pederko otvorio temu hahaha

dubite gluposti. a jednostavno je.

ljudi su socijalna bitja. socijalna bitja tezhe za komunikacijom, pazhnjom i samopotvrdjivanjem. fb (ustvari twitter sada) je olichenje vrhunca te potrebe za socijalizacijom + tehnologija. sad to shto se 90% svodi na kvizove, virtuelne zagrljaje i rakije, i masovno komentarisanje tudjih slika je produkt devijacije koja proizilazi iz chinjenice da je chovek nesavrsheno bitje. nije fejs govno, nego su ljudi (chast izuzecima) govno.

a daki je mali govnati pederko hahaha

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Uglavnom koristim ga da teram sprdnju, bacam glupe komentare na tuđe glupe statuse i tako to, čisto da ispunim slobodno vreme. Osećam se ko u srednjoj kad na času pravimo doskočice iz smora, tako gledam na fejs.

A ZATO KOMENTARISES MOJE STATUSE PIZDO JEDNA?

:))))))

I da,fejsbuk mi je do jaja samo zato sto sam otkrio da su ljudi jebeni debili koji kupuju chipove za poker,i uzeo sam vec stotinu i koju desetinu jura na to i planiram josh,i do jaja mi sto mogu da ischekiram random pichetinu koju sam video,nista vishe,imam rur za sve ostalo a i dosta rurovaca na msnu,tako da ono..

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...