Jump to content

Transfer hitovi 2009


GibanicA

Recommended Posts

Kezhman je bio mnogo veci promasaj za chelzi od sheve, iako sam navijac partizana.

Fergusonov promasaji, recimo nani i definitivno veron (30 mil funti TADA, ako me secanje dobro sluzi, za 2 sezone kad nisu ucinili nista specijalno u evropi, ja sam tad bacao drkicu na tog verona, igrao je dobro ali ne dobro za 30 mil funti...), sad mi bas nista ne pada na pamet... Njegov najveci problem je sto ne moze da dovede vec izgradjene igrace, prave zvezde, pre svega zato sto je s'jedne strane ogranicen budzetom, a s'druge strane sto je tim u raspalom manchesteru, s'druge strane city moze da ponudi astronomske plate, pa zato i dovode takve igrace. Pogledajte samo startnih 11 uniteda, osim ria i berbatova, svi igraci su dovedeni kao mladi i talentovani, ili iz dosta slabijih klubova (vidic, evra itd)... U svakom slucaju vise je potrefio sa dovodjenjem igraca nego sto je gresio...

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Samo mi nije jasno zasto je nani promasaj, odigrao je odlicno prvu sezonu (prosle godine) i iako je ove bio dosta slabiji, verujem da ce se sledece godine vratiti u pravu formu.

I ne razumem tvoju poentu da je problem sto ne moze da dovede vec razradjene igrace nego pravi igrace od mladih i talentovanih. Valjda je to samo plus za njegove kvalitete. I da, niko zaista ne zeli da dodje u prvake engleske i najbolji klub u evropi u poslednje dve godine... (ajde uz barsu najbolji ;)

Link to comment
Share on other sites

HAHAHHAHA ne mogu da verujem.Pa po ovome ribery ispada skuplji od kake :))

Edited by Hell

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

To je verovatno ona velika klauzula, poshto u shpanskim ugovorima mora da bude "release clause" tako da se tu ovek rokne neka nenormalno velika cifra... A onda to novinaro protumache kao da Real trazi toliko bla bla bla :) Gluposti :)

Pique ima 55 mil klauzulu :)

Iskreno... Mislim da bi Bayern trebao ovo oberuchke da prihvati... Pogotovo shto Ribery netje da igra vishe... A ova dvojica su za prvu postavu bez problema... Plus! 40 i neshto miliona... Treba uzeti Perezu pare dok ih ima :)

Greska, Snajder+Robben+20 mil evra, 55 mil E ceo "paket" kako pise na Eurosportu ;) Cenim da njih 2 vrede vise od 35, ali sta sad...

~~

Link to comment
Share on other sites

odma bi ga zvao na mobilni i reko `nosi skarfejsa` [:D]

a ko je ovaj keirrison koga je barsa kaparisala?

real uzme ronalda, kaku i benzemu a barsa keirrisona?:) bolje bi mu bilo da sabija..

keirrison je mlada brazilska nada palemirasa :)

decko ubiva, samo da nastavi kako je krenuo!

Link to comment
Share on other sites

a ko je ovaj keirrison koga je barsa kaparisala?

strasan maldi igrac :) ima mnogo potencijala...

zar nije Kerlon ?

Ili pricamo o dva razlicita fudbalera ?

od kerlona su ocekivali mnogo

a nista se nije pokazao, kupio ga je neki osrednji klub prosle sezone

tipa chievo ili tako nesto... i od tada nisam cuo za njega :)

radim iskljucivo po preporuci

Link to comment
Share on other sites

ono,u principu Kerlon je poznat po seal driblingu,odma' mi je sve bilo jasno da od njega nema nista,ali sam ocekivao to da vidim negde u Evropi :))

evo sad guglah,jeste u Kjevu je,ali i pise nesto u fazonu kao da je Interov igrach...i da,vuche neku povredu pa zato ne igra...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Gledao sam Celsi TV, lik je stvarno faca. Tipa, igra za taj Celsi jako dugo, napredovao je iz godine u godinu, a kad igra slabije, trazi da igra za rezerve da tim ne bi trpeo sto je on van forme, iako realno ima zacementirano mesto u top11. Ali to sto pisu mediji za njega je glupost...Ima nekih igraca koji ni za koje pare ne bi otisli ni u 1 drugi klub : Messi.Lampard,Gerrard,Terry,Carragher,Del Piero,Totti,Xavi,Iniesta,itd...Mislio sam to i za Kaku,ali... :)

~~

Link to comment
Share on other sites

zanima me dali je i na jednoj jedinoj tekmi serie a kerlon uspeo da odradi taj dribling..:)

ima inter dosta tih mladih brazilaca kupljenih i razbacanih po svetu na pozajmicama..jedan od njih je i mocni coutinho koji bi trebao sledece godine da se ispili..kazu ronaldinjo malo dete za njega..

a menadzer kaze MELJE

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...