Jump to content

Transfer hitovi 2009


GibanicA

Recommended Posts

Gde ne Lucio je vrh za Inter taman je jedna takva zivotinja falila jos ako se udvoje on i materazzi :D:D,zao mi je malo zbog Maxwella , ali meni je Santon proslu polusezonu odigrao fantasticno i LS vs Man Utd jos bolje , Santon - Lucio - Samuel - Maicon :) , sto se tice Eto+Hleb(loan valjda kako kaze goal.com :D:D)+40mil za Ibru , je dobar deal za Inter.. mada neverujem da ce Eto zabijati 30 komada po sezoni kao sto je radio u Barsi ali ajd .. jedina mana svega ovoga je sto su svi napadaci otisli .. tako da ce proci malo vremena dok se neuigraju Eto i Millito..+40 mil za nove igrace,mada neverujem da ce nesto uraditi sa tim parama.

A za Ibru, realno Barsi je trebao jedan ovakav igrac,Henry-Ibra-Messi iju [ak472] , I Maxwell na levoj strani,bolji je od Abidala kontam

Edited by ~MaRe100%
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ashley Young odbio Liverpool i Chelsea, ocu samo u United :D haahah kraljina

Inter i Barcelona u pregovorima oko Ibrahimovica i Eto-a...

Manchester United have signed Senegalese-born Norwegian striker Mame Biram Diouf (21) from Molde. However, he will remain at Molde on loan until January 2010.

Man City nudi 20M funti za Joleon Lescott-a ...

Xabi Alonso na izlaznim vratima Liverpool-a

Edited by suba

EAT MY SHORTS

Link to comment
Share on other sites

jao, matic u chelziju, kolko bi to bilo cool samo. al taj jebeni work permit, nece valjda ko rajkovic.

on bi bio odlicna zamena decu, a i balaku, on je zardjao donekle..

Zamena Decu koji je 2x usao u igru? :)

Dejane ja stvarno ne znam odakle ti te informacije ali Liverpul nista nije ponudio za Janga, Akvilanija...nista zvanicno, sada ako si insajder onda ok...

I ne gledajte goal.com zaboga...

Ne citam goal.com, pise se svuda, i naravno da Pool nije nista ponudio Aquilaniju kad je jos Alonso u klubu...Pise AKO ODE ALONSO dolazi aquilani, sta ti tu nije jasno? A mislis da ce Roma da odbije kes sada kad im najvise treba? Prodaju i Aq i Vucinica ;)

Inter ce se zajebati ako puste Ibru za Eto'a...Plus ga procenili 35m a znaju da ima jos 1 sezonu ugovora koji nece da produzi...

Da bas je Eto;o malen i slab :) Galoper klasican, vrh igrac.

~~

Link to comment
Share on other sites

Tacno, svi su napisali za Younga, da hoce samo u United, mada nesto kapiram da ga nece Fergi, jer engleski fudbaleri su realno preskupi (u odnosu na strance slicnog kvaliteta), a i gledao sam na manutd televiziji da ce izgleda ove godine da furaju klince... Znaci Vila ga izduvao za Barcu, ako su uzeli Ibru? Ili ce mozda obojcu?

Link to comment
Share on other sites

45m + eto koga bih ocenio na 25m najvise (jer mu istice ugovor) + ta pozajmica hleba..

70m..i malo preko..pa i nije los kes, ma koliki je muja ubica..

realno serija a se raspada potpuno..otici ce 2 najbolja igraca..

i oce li celzi kupiti jos nekog konkretnog? cekam na njihovu reakciju:))

Link to comment
Share on other sites

pa ja iskreno sve cekam koga ce Rafa da dovede od njih dvojice,samo sto sam mislio da ce ipak upariti Vilju i Toresa,ali s obzirom da levo igraju Riera i Babel,mislim da mu je cak i pametnije da dovede Silvu..

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

kolko sam ja chitao liverpul je krenuo u ofanzivu na eshlija janga, pritom je sasvim moguca varijanta alonso za snajdera + kesh. juche je istekao rok do koga je sosijedad trebao da dobije 20% od alonsovog transfera, vrlo je verovatno da je pul samo to i chekao. isto tako xabia hoce i jose murinjo, koji ce imati para na pretek ako se realizuje zamena ibra - eto. ako dovedu i snajdera i janga imace(mo) respektabilan tim :) nekako imam utisak da ce se chelzi sa ancelotijem provesti kao sa scolarijem, manchester je definitivno slabiji nego proshlih godina, dok arsenal odlaskom adebajora nikako ne mozhe biti jachi nego samo slabiji. jedino ko mozhe imati bolji tim jeste city ali njih vidim u borbi za 4. poziciju, ne mislim da imaju neke ozbiljne shanse za titulu. necu prezhaliti shto nisu dovedeni owen i gareth berry ali mislim da ako se obistine ovi potencijalni transferi liverpul ce imati daleko bolju startnu poziciju nego u proteklih x sezona.

Link to comment
Share on other sites

gareth barry je kurchina, ne znam sto se toliko lozite na njega. Owen ce da se raspadne, ako vec nije

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...