Jump to content

Transfer hitovi 2009


GibanicA

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

i za karvalja?:D zerox noob :D

felipe melo u juventusu za 20m+marcioni ? neverujem odakle im para sve ce pokupovati.. a glupavi interovci dovode dedu Milita i propalog Mottu i jos ciljaju polufinale LS ove godine , bicemo srecni ako prodjemo jebene grupe

jedino sta me veseli je to sto milan nije nista uradio , sem eto tog amera sto su doveli + su prodali Kaku :D:D

Edited by ~MaRe100%
Link to comment
Share on other sites

Plus! Koliko tje poskupeti TV prava na osnovu ovih transfera... Ma ne moraju da osvajaju nishta :) Zato to i ne rade :)

2010te se finale lige sampiona igra na Santijago Bernabeu,pa kapiram da ce liga sampiona biti veci prioritet od Primere. Mada ako ne osvoje sve sa ovim timom, bice neuspeh

Edited by iguana

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

dejane, odakle ti to za snajdera i velosa?

imas na gotovo svim sajtovima, transfermarketu, eurosportu, itd

i za karvalja?:D zerox noob :D

felipe melo u juventusu za 20m+marcioni ? neverujem odakle im para sve ce pokupovati.. a glupavi interovci dovode dedu Milita i propalog Mottu i jos ciljaju polufinale LS ove godine , bicemo srecni ako prodjemo jebene grupe

ako nisi znao za Karvalja, nemoj da navijas za inter :) covek vec godinu dana prica kako hoce da se udrui sa Murijnom opet ;) Drugo, Milito nije deda, covek sipa golove u 4-3-3 formaciji gde to nije nimalo lako, igra u dobroj formi, a zamisli sad kad bude imao nekoga da mu asistira ;) Motta im treba realno, tj igrac na toj poziciji, mada kontam da su mogli bolje da kupe. Sto se LS tice, inter treba ozbiljno da renovira tim, da dovede 1 bas pleja, kao Deco sto je, samo mladji :) sl sezone, 1/8 finala ili 1/4 uz dobar zreb.

i sta mislis koliko ce prodati prvi dan kada bude pusten u prodaju :))))

da ne pricam o lutkicama, hemijskim olovkama i ostalim sranjima...

isplati se dati pisljivih 94milE ...

jesi video na eurosport vestima mb, otvorili Realov butik, i toliko je ljudi uslo da kupuje dres da su posle par sati morali da salju interventnu da tera kupce :) plus nisu samo dresovi + ulaznice prihod koji ce im CR doneti, ako uzmu bar neki pehar a za to se dobija grdan kes a i cuo sam da su mu uzeli 50% prava na imidz ;)

evo i clipa :) http://uk.eurosport.yahoo.com/video/080720...-real-shop.html

~~

Link to comment
Share on other sites

realno i meni je fascinantno odakle juventusu odjednom tolko kesa..25 dijego, 20 melo..a svi u italiji su kao u dugovima..

a i skapiro sam bio da ce arsenal da ga otme :(..jebiga

motta je doveden da kambijaso ne bi morao da igra svih 50 tekmi u sezoni..

taj kreativac koji se trazi ce najverovatnije biti Ederson iz Liona..dobra 10ka..

Link to comment
Share on other sites

Rooney je veci deo prosle sezone (makar bitne utakmice) igrao po levom krilu zbog ronalda, i sad pricaju da bi trebalo da se vrati u sredinu napada. Ni ja ne verujem da ce United dovesti jos jednog napadaca, posebno ne nekog (pre)skupog kao sto je Eto. A sitiju treba jos jedan napadac da brani, tako da su oni kandidati :D Realno, ja ga ocekujem u L'poolu.

A citam povezuju i vucinica sa Unitedom, Tottenhamom i Liverpoolom, mada tako je svaki prelazni rok...

Frazer Campbel blizu Sunderlanda.

Link to comment
Share on other sites

pa to sam ja i rekao, ali ako united dovede jos 1 spica, imace 3 pa mi ne deluje logicno da i Runi igra istog, jer ce onda u najboljem slucaju 2 biti na klupi, a sa obzirom da Runi mora da igra svaku tekmu, Berba ili Eto,Aguero=koga ce vec dovesti + Owen na klupi je bzv :) Vucinica united juri vec dugo, a Liverpool od skoro, mada je pre neki dan potpisao novi ugovor i to bi bilo to :) Najjace je danas "Liverpool is last team linked with french winger Franck Ribery" :) vazi :)

~~

Link to comment
Share on other sites

loool bre koji liverpul da dovede riberija, coveka traze najjaci klubovi evrope, nije lud da napravi korak nazad, realno :D

taj ide u real, zizu je umesao tu svoje bozanske prstice

ti si stvarno debilcina, Liverpool je veci klub i od Uniteda i od mnogih drugih, a samo za tvoje oci :

According to The Telegraph, Liverpool are ready to offer 56 millions to Bayern Munich for French winger Franck Ribery. The Reds have apparently entered the race to sign the France international.

i sve bih dao na ovom svetu da dodje i da pisa Fergusonu u dioptriju 19 i tebi dok gledas to

i da, znam da su 1% sanse da se ovo desi, ali realno pool>united

ne ide taj nigde ove sezone, kad vam chika sini kaze

agree

~~

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...