Jump to content

Transfer hitovi 2009


GibanicA

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa, mora prvo da prodje medical, a posto se isece na ostru englesku travu posle svakog starta, jos uvek nije siguran prelazak... Ni vagner love nije los, a ja bih razmislio i o huntelaru, moguce da mogu za neke relativno male pare da ga dovedu a dobar je igrac...

Link to comment
Share on other sites

Pa, mora prvo da prodje medical, a posto se isece na ostru englesku travu posle svakog starta, jos uvek nije siguran prelazak... Ni vagner love nije los, a ja bih razmislio i o huntelaru, moguce da mogu za neke relativno male pare da ga dovedu a dobar je igrac...

citao sam da real za huntelaara trazi 40mil E? :)

radim iskljucivo po preporuci

Link to comment
Share on other sites

citao sam da real za huntelaara trazi 40mil E? :)

To je verovatno ona velika klauzula, poshto u shpanskim ugovorima mora da bude "release clause" tako da se tu ovek rokne neka nenormalno velika cifra... A onda to novinaro protumache kao da Real trazi toliko bla bla bla :) Gluposti :)

Link to comment
Share on other sites

koji idiotluk..

ali realno..taj covek je zaboravio fudbal..

Realno covek ne moze da zaboravi fudbal. I pored svih povreda je dao 10 golova za uzasni newcastle koji je ispao iz lige. U nekim slucajevima se nije dovoljno oporavljao od povrede pre nego sto su ga gurali nazad na teren... Mislim da moze lagano za United da da 15-20 golova, a doveden je za dzabe i pominje se "znacajno manja plata od one koju je primao u newcastle-u".

Cisto sumnjam da traze 40 miliona za Huntelara, kao sto neko rece to je klauzula u ugovoru da za te pare moraju da ga prodaju.

A i nesto kad razmisljam mozda i nece kupovati nikoga vise u napadu. Ima 3 odlicna napadaca + velbeka i machedu...

Link to comment
Share on other sites

mozete da pricate sta hocete, ali ne secam se kad je Fergi napravio neku fatalnu gresku prilikom transfera "forlan" (mada je lik postao ubica), kontam da ce oven biti novi ole gunar ili tedi seringam ostaje nam samo da cekamo... manchester i ove sezone lagano jase do titule!!!

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

realno dajem Owenu do 15 mecheva sledece sezone...

btw Fato,mojne opet da nabrajamo Fergijeve promashaje,dok ovo pishem vec sam verovatno prekinuo Peru u pisanju istih :))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

mozete da pricate sta hocete, ali ne secam se kad je Fergi napravio neku fatalnu gresku prilikom transfera "forlan" (mada je lik postao ubica), kontam da ce oven biti novi ole gunar ili tedi seringam ostaje nam samo da cekamo... manchester i ove sezone lagano jase do titule!!!

veron, kleberson...?

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

ja cu podsetiti na jednog socnog - DJEMBA DJEMBA..

a tek bambili kakav ce fejl da bude..ijuuuuu..

jedan biser

Porto left back Aly Cissokho has blasted Milan over his failed move to San Siro, claiming there is nothing wrong with his teeth, and that the Rossoneri called off the move due to monetary reasons.

“I am fine and have no problem with my teeth, they are as perfect as always,” Cissokho roared in La Gazzetta dello Sport.

fiorentina oficijelno objavila da pregovara sa arsenalom o prodaji Felipea Mela

KONACNO NEKO DOJAJA BRE!!!

Link to comment
Share on other sites

veron je igrao u ekipi 2 sezone, jednu su zavrsili na 3 (cini mi se, ili su bili drugi) a drugu su osvojili... ako neko vodi ekipu do titule, ne vidim kako moze da bude promasaj? sto se tice, klebersona i djemba djembe oni su dovedeni da zakrpe rupe... nisu velike pare date, tako da se ne moze reci da je promasaj... ono sto se zove promasaj jeste sevcenko ne secam se kad je nesto sl. uradio Fergi?

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...