Jump to content

Crna Reka


Recommended Posts

не знам шта да мислим...

наркоманима, по правилу, не треба НИШТА веровати. такође, тврди се да се батине добијају само за кршење строгих правила. још, боље да добије батине и буде излечен, него да га тата и мама мазе и да умре за коју годину, упропастивши и животе људи око себе.

с друге стране, текст упућује на садизам. а тога се гнушам.

не знам шта да мислим.

знам само да се још више гнушам помодне душебрижности a la Dali...

nisam imao dovoljno infoa tad.

 

:)

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

тачно због тога ја од почетка причам о садизму и не одустајем од тога.

због свега тога, треба више пута размислити како је најбоље да се реагује.

Drale, pa sto si sada odustao od toga? :DDDDDD
Link to comment
Share on other sites

Ahahahha, koliko su samo dosledni, obojca...  [roflmao]  [roflmao]  [roflmao]

a fatso napisao: da li je na pomolu savez daki - drale...

pazi daki je trolovao 100%, a drale je menjao sliku kako je dolazio do saznanja sta se tamo desava... ali to je tako bezveze... mnogo je zanimljivije da ih tovarimo... :D

Link to comment
Share on other sites

Drale, pa sto si sada odustao od toga? :DDDDDD

pa zato što sam nekoliko strana kasnije zaključio da se ne radi o sadizmu.

meni je bilo jako zanimljivo čitati početak ove teme.

 

:))))))))))))))))))))))

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Meni nije jasno zašto tebe Drale toliko brine taj sadizam? Pošto se priča svela na to da se svi oko svega slažu osim oko toga da li je postupak sadistički ili ne, pa me interesuje koja skrivena tajna leži ispod odbrane/napada. Koliko vidim tebe Drale presuda ne pogađa (pošto oni mogu da presude šta god žele), dakle, nešto drugo je u pitanju, a ja nikako iz tvojih, a ni tuđih, postova ne mogu da protumačim zašto je to jedino oko čega se sporite.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Meni nije jasno zašto tebe Drale toliko brine taj sadizam? Pošto se priča svela na to da se svi oko svega slažu osim oko toga da li je postupak sadistički ili ne, pa me interesuje koja skrivena tajna leži ispod odbrane/napada. Koliko vidim tebe Drale presuda ne pogađa (pošto oni mogu da presude šta god žele), dakle, nešto drugo je u pitanju, a ja nikako iz tvojih, a ni tuđih, postova ne mogu da protumačim zašto je to jedino oko čega se sporite.

pa eto, oko sadizma smo se dohvatili, oko ostalog se manje-više slažemo. nema ništa ispod. a ova preusda će pasti, to je jasno svakom.

Mozda se njegove vaspitne metode (ukljucujuci i vaspitanje zene) poklapaju sa Peranovicevim?

:tf:

da su mi deca narkomani - poklapale bi se, a da mi je žena narkoman - isterao bih je iz kuće bez povišenog glasa.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

to možda kod vas kolonizatora, u finim građanskim porodicama se taj problem rešava na gospodski način, kroz šalu i uzdržan pristup.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

[roflmao]

pa ne skida se 6 meseci sa horsa fizički nego mu grade život od krhotina da bi mogao da se reintegriše u društvo ojačan.

 

 

Ja ne znam koliko ti ljudi znas iz crne reke da su izasli integrisani u drustvo kao normalni

ljudi, ali dvojica u mom gradu su ispali odatle kao sve samo ne ojacani i spremni za socijalizaciju.

 

Ali neverovatno, obojica kao sa fabricke trake isti ljudi postase...vise kao pogubljeni zombiji koji 24/7

propovedaju veru ulicom, van nje i jedina tema koja se od njih moze cuti je Bog i sve sto ide uz njega, ali

na onaj sablastan sektaski nacin, miljama drugaciji ton od nekih "pravih" tj normalnih vernika... Ljudi se

vise plase njih sad, nego kad su bili bezopasni narkomani (inb4 znam da nisu svi dzankiji bezopasni).

 

 

Tolika izlečena deca...

 

I jedini razlog sto se vecina njih vise ne drogira je strah od te lopate, a ne zato sto su

izleceni jer su svojom voljom izabrali da ne uzimaju vise nista. E sad, da li su oni izleceni

na taj nacin (od dopa vecina jeste) ili samo presli na drugu "zavisnost"

zbog onoga sto je lopata prouzrokovala je vec neka druga tema. Ja kad ih vidim

na ulici, isti su mi sad kao i kad su bili narkomani, walking dead samo u drugom pakovanju... ni

jedni ni drugi nisu lepi za oko.

 

I smesno je sto neko pise u temi da je "uveren da bi ovaj stao da ga bije da je znao da ce umreti" 

kao da je u glavi tog lika ili zna iz iskustva.. samim tim dok je sve to radio nije krsten (lol pop krsten)

a kapiram dok se tako nalozio pa ga prebio na smrt uz sve ono operi se od govana pa dodji opet po batine, da mu 

se pre otkacila neka daska u glavi, i da i nije bio svestan sta i radi dok nije sve bilo gotovo, a za takve, je realno

malo i 20 godina.

"I think that gay marriage should be between a man and a woman."

Arnold Schwarzenegger

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

Ja ne znam koliko ti ljudi znas iz crne reke da su izasli integrisani u drustvo kao normalni

ljudi, ali dvojica u mom gradu su ispali odatle kao sve samo ne ojacani i spremni za socijalizaciju.

 

Ali neverovatno, obojica kao sa fabricke trake isti ljudi postase...vise kao pogubljeni zombiji koji 24/7

propovedaju veru ulicom, van nje i jedina tema koja se od njih moze cuti je Bog i sve sto ide uz njega, ali

na onaj sablastan sektaski nacin, miljama drugaciji ton od nekih "pravih" tj normalnih vernika... Ljudi se

vise plase njih sad, nego kad su bili bezopasni narkomani (inb4 znam da nisu svi dzankiji bezopasni).

 

 

 

 

I jedini razlog sto se vecina njih vise ne drogira je strah od te lopate, a ne zato sto su

izleceni jer su svojom voljom izabrali da ne uzimaju vise nista. E sad, da li su oni izleceni

na taj nacin (od dopa vecina jeste) ili samo presli na drugu "zavisnost"

zbog onoga sto je lopata prouzrokovala je vec neka druga tema. Ja kad ih vidim

na ulici, isti su mi sad kao i kad su bili narkomani, walking dead samo u drugom pakovanju... ni

jedni ni drugi nisu lepi za oko.

 

I smesno je sto neko pise u temi da je "uveren da bi ovaj stao da ga bije da je znao da ce umreti" 

kao da je u glavi tog lika ili zna iz iskustva.. samim tim dok je sve to radio nije krsten (lol pop krsten)

a kapiram dok se tako nalozio pa ga prebio na smrt uz sve ono operi se od govana pa dodji opet po batine, da mu 

se pre otkacila neka daska u glavi, i da i nije bio svestan sta i radi dok nije sve bilo gotovo, a za takve, je realno

malo i 20 godina.

druze, ker mora negde da se istera. samo sto umesto kerbera ide baskervilski.

 

 

Link to comment
Share on other sites

ah da, pricamo o zlu u nama ili je to u ovom slucaju u stvari ljubav prema bliznjem svom? :)

enihau, po meni lik zasluzuje da bude tamo gde jeste ne samo zbog tog ubistva, nego prvo zbog same

ideje i sprovodjenja iste (zajedno sa onima koji su mu dozvolili to) koja jeste davala neke rezultate, samo

je pitanje kakve tj da li su oni vredni svega bili... sama cinjenica da je on to sve mogao da radi, cak i da mu mnogi

budu zahvalni  je samo pokazatelj u kakvom fucked up svetu jebeno zivimo

"I think that gay marriage should be between a man and a woman."

Arnold Schwarzenegger

Link to comment
Share on other sites

ah da, pricamo o zlu u nama ili je to u ovom slucaju u stvari ljubav prema bliznjem svom? :)

enihau, po meni lik zasluzuje da bude tamo gde jeste ne samo zbog tog ubistva, nego prvo zbog same

ideje i sprovodjenja iste (zajedno sa onima koji su mu dozvolili to) koja jeste davala neke rezultate, samo

je pitanje kakve tj da li su oni vredni svega bili... sama cinjenica da je on to sve mogao da radi, cak i da mu mnogi

budu zahvalni  je samo pokazatelj u kakvom fucked up svetu jebeno zivimo

pa u kakvom fucked up svetu zivimo vise govori to da se heroin moze kupiti na svakom cosku tj da su i milion drugih dilera zasluzili tih 20 godina :D

 

hocu reci, nije mi cudno da su mu mnogi zahvalni, narkomanija ne zahvata pojedinca nego citavu porodicu, prilicno sam siguran da bi vecina majci(hhehe) vise volela da ima dete zombija nego da ga nema uopste

Edited by rejven
Link to comment
Share on other sites

Sad sam pogledao ovaj snimak

Znaci ovo udaranje nije ni blizu da se ubije osoba, trebalo bi ovako da je tuce jos pola sata da bi umrla. Ali cak i ta, petnes' puta blaza varijanta Peranovica mi se cini sadisticki bolesna... Nemam reci za ovo

Link to comment
Share on other sites

I smesno je sto neko pise u temi da je "uveren da bi ovaj stao da ga bije da je znao da ce umreti" 

kao da je u glavi tog lika ili zna iz iskustva.. 

a ako ni sudija ne zna iz iskustva i nema moc da ulazi u tudji mozak... zar nije krajnje logicna postavka?!?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...