Jump to content

naočare za sunce


Recommended Posts

Hocu da kupim naochare za sunce, nisam kupovao 100 godina, pa ne znam ni gde da kupim, a da budem iskren, ne znam ni shta bi mogao da kupim...pa ako neko ima neki predlog neka okachi sliku ili neshto :)

Cena mi nije bitna, ako mi se bash bash svidjaju neke skuplje, verovatno bi i pazario. Mislim, ne kupujem samo da bi kupio bilo shta, nego da mi definitivno odgovaraju.

Edited by leisure
Link to comment
Share on other sites

leisure, sto godina si na forumu, odakle ti ideja da otimaš čoveku topik onako?

uuu sorry mate, pomislio sam jer je slichno... :\

obrisi i onaj drugi post sa Leejevog topika, ladno nisam video da si splitovao, nego sam se istripovao da me sjebao net...ccc

Link to comment
Share on other sites

ne stoje ljudima svake naocare

ja sam pre gledao da kupm ray ban, na foru pilotskih, ali kada sam probao, videh da mi ne stoje, iako se najvise na te palim :)

ove polis, sto sajro linkova izgledaju jebozovno, ima li ko kakvu ideju koliko bi mogle da kostaju? rado bih postao vlasnik istih :)

inace leisure, ako vec kupujes cvike, ray ban ili police, boljih nema, barem po mom, skromnom misljenju :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam kupio naočare u Diopti, i to onoj u Zira centru (u kojeg sam tad ušao drugi put u životu). Mala napomena/savet - iz nekog razloga izgleda da dele isti model naočara, ali razlčite boje, na više radnji. Tako sam ja u centru grada video ove naočare koje sad nosim ali u nekoj braon varijanti, a prodavačica kaže da nikad nisu imali crne. Ova u Ziri pak kaže da nikad nisu imali braon, već samo crne. Naterao sam ih da se međusobno pozovu i iskomuniciraju, tako da je to očigledno neka fora da kao "imaš isti model na dva mesta", iako nije baš isti.

A prethodne sam uzeo u onoj radnji u Kralja Milana odmah pored Alpha banke, na E se nešto zove ja mislim. Nije toliko veliki izbor ali ima finih primeraka.

Link to comment
Share on other sites

dobre su(mada i ne cenim neshto ovog Bekama, ali kakve to veze ima jelte)

koliko kesha?

Ne znam, jbg. Pogledaj na netu koliko je preko.

Ja sam uzeo ove, isto iz Bekamove "kolekcije" za Police.

2882568f.jpg

E sada, ne setjam se gde tachno u BGu. :(

Enivej, pogledaj POLICE cvidze, meni su najkul.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam, jbg. Pogledaj na netu koliko je preko.

Ja sam uzeo ove, isto iz Bekamove "kolekcije" za Police.

E sada, ne setjam se gde tachno u BGu. :(

Enivej, pogledaj POLICE cvidze, meni su najkul.

nemoj da lazes najbolje da si ti dolazio u bg po naocare :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...