Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

.!.

zamenio sam lanac na bajsu, pa se ispostavilo da moram da menjam i zadnje zupčanike.

jel kod mene, matoree???

raspao sam se danas, mnogo je bre vruce napolju!

kako cu kada bude 40? kapiram da cu se do tada koliko-toliko navici na toplo vreme...

nabijem na kurac LETO, zalim neko blago prolece, max 20 stepeni!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

erghm sutra najavljuju 34 stepena,a ja ima ultrazajeban dan,treba da ustanem u 6 i da idem da cekam licnu i pasos,pa onda par sati odmora,pa opet juri tam na vam...preko prece,naokolo blize...jao jao,al mi se pice lize

ou djea!:)

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

Kako je jebeno vrucina :(

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

dobro jutro :((((

dobro JEBENO jutro...

danaske pakao, razmisljam se da odem na Jarun bajsom bajsom..

fixxoodd :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

znaci ajaoj.opet sudar,ovog puta mene neki debil udario i to na autoputu kod autokomande.puko me odpozadi debil retardirani,izlazi iz kola,smrdi,u papucamo,neobrijan i jos pokusava da slozi pricu "nemoj ovde da stojimo,aj malo napred pa da skrenemo".mislim se u sebi "samo ti kreni da se vracas u kola,jedva te cekam retarde"...pa da mi zapali,a ja posle da dokazujem da me je neko cuknuo.nista,izvalio je lik da nema sale,a jos kod sebe nije imao ni dokumente pa je cak i izgovorio "da ja odem po pare pa da ti donesem" [roflmao] .a saobracajac odozgo sa autokomande zvizdi i pokazuje da se ne zadrzavamo.sva sreca sto je ovaj na kraju uspeo da istrese par hiljada,iako je steta veca...

dok sam cekao licnu i pasos "upoznao" neku predobru picu,tj pricao sa njom tam na vam,i taman me tada prozvali...pomogao sam joj,raspitao sam se oce li stici na vreme,zahvalila mi se,a ja bio tako umoran,pa joj ni ime ne znam....tt

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

dobro jutro, kenjam po zimi i snegu.

inace rad rad rad tesa rad rad blejkanje rad rad cirkanje jao koji sam car

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

taj fazon, leto ftw :)

on the side note, onaj mini raspad od sinotj mi se pretvorio u mega raspad, kao i obichno :) sad se treba iskulirati pa u nove radne pobede!

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

ako je to ova turneja shto pichi po srbiji onda su striperka i pevachica rnr benda spojeni u jedno:))

nemam pojma dal je turneja, znam samo da se hvale da je ovo najveci moto skup u srbiji :P ja idem tamo samo zbog piva (gde josh mozes da probas tocheno valjevsko :)) i malo skrnavog rnr-a

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...