Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kako jebeno mrzim kad posle toliko cimanja sve uklopim organizujem i kao pomislish strava to je to i odahnesh, i onda se pojavi neko sranje koje mi poremeti planove za sledeca dva meseca... jeboga ja bash ono...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

djavo definitivno sere na gomilu, deda u bolnici, baba izashla posle operacije drugog kuka, raskinuo sa devojchicom... hoce li mi klavir pasti na glavu danas?

sta bi bre :(

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

djavo definitivno sere na gomilu, deda u bolnici, baba izashla posle operacije drugog kuka, raskinuo sa devojchicom... hoce li mi klavir pasti na glavu danas?

s' onom sto si sto godina sa njom? damn brate, maler.

koji haos jutros u gradu, nije moglo da se dodje do sljake...taman otisao do bezanije, seo u pekaru, hasao, popio kafu, naleteo na ortaka i izblejao, kulijana. ne znam sto se ljudi nerviraju, ne moze da se prodje pa ne moze da se prodje...

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Bogami je bila ludnica danas. Izgleda da su svi zaboravili da ovaj bajko mora i da ode nekada, a valjda neće noću, mora negde i spavati :) Sve u svemu, koliko su juče bili disciplinovani i nisu išli kolima, tako da su se danas svi sjatili kolima, svugde je bilo zakrčeno i katastrofalno. I onda preko autoputa, neće, pa nazad na Nemanjinu, pa starim mostom, strašno.

Link to comment
Share on other sites

incompatibility

pa to je valjda nesto sto je problem u pocetku

a i ti si uvek bio smeker :(

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...