Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

moram da se pohvalim,jer sam i dalje pod utiskom :)

vozio sam se u ovim kolima,malopre:

66783571bh4.th.jpg

78480574he2.th.jpg

u pitanju je porsche 911 turbo,ali tjuniran kod 9ff-a

702ks

0 - 200 >9.6sec

100 - 300 >22sec

max. speed 340km/h lim.

lik je ubrzao ''samo'' do 220,i govno mi se zaledilo. ne verujem da cu se ikada voziti u necemu brzem od ovoga,jednostavno,unikat na balkanu a i sire.

edit: jbg,samo me na rur-u baguje prilikom kacenja :)

http://img214.imageshack.us/my.php?image=66783571bh4.jpg

http://img214.imageshack.us/my.php?image=78480574he2.jpg

Jel ovo onaj sto je bio u Top Speedu pre izvesnog vremena?

Bzvz su mu felge :/ :)

Cije je to, otkud mu i koliko rapa?

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

@dovla

jeste ,to je taj iz top speeda. odatle sam prvi put cuo za njega..

a juce dolazimo da pogledamo ja i cale neka kola sto je on prodavao,kad ono u garazi ni manje ni vise nego taj auto. meni vilica do poda :) a felne jeste da mu ne stoje,ali je to uzivo mrak kad se gleda.

a sto se para tice, covek se bavi trgovinom kafe,i pored tog porsea ima jos i x6,jamahu vmax (onaj motor od 200 i kusur konja) ima ranc sa konjima itd... zna covek da zivi :) i vozi trke na nasem sampionatu,mozda ti je poznat. rade djuric,imao je onu lagunu zuto-ljubicastu a ranijih godina neku alfu 147.

sto se samog porsea tice,to je bio obican turbo,koliko god turbo mogao biti obican :) pa ga je on odvezao u tu tjunersku kucu 9ff i doradio,ali od planiranih 900 ks,uspeli su ''samo'' 700 da izvuku. a cena je negde oko 180 000eur ;)

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

sinotj gledao The Spirit - i mogu reci da sam odusevljen.

mogao bi da trazim dlaku u jajetu kao sto svaki put radim, ali netju.

Ako neko napusi nesto verovatno tju onda, ovako ne.

4173_1095206232281_1590348992_30208682_7250911_n.jpg

I sto je jos bolje danas dolazi drugar koji je bio na brodu u Americi 6 ili 8 meseci, pa ga svi docekujemo danas, a treba i na fakultet otici :D

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

@dovla

jeste ,to je taj iz top speeda. odatle sam prvi put cuo za njega..

a juce dolazimo da pogledamo ja i cale neka kola sto je on prodavao,kad ono u garazi ni manje ni vise nego taj auto. meni vilica do poda :) a felne jeste da mu ne stoje,ali je to uzivo mrak kad se gleda.

a sto se para tice, covek se bavi trgovinom kafe,i pored tog porsea ima jos i x6,jamahu vmax (onaj motor od 200 i kusur konja) ima ranc sa konjima itd... zna covek da zivi :) i vozi trke na nasem sampionatu,mozda ti je poznat. rade djuric,imao je onu lagunu zuto-ljubicastu a ranijih godina neku alfu 147.

sto se samog porsea tice,to je bio obican turbo,koliko god turbo mogao biti obican :) pa ga je on odvezao u tu tjunersku kucu 9ff i doradio,ali od planiranih 900 ks,uspeli su ''samo'' 700 da izvuku. a cena je negde oko 180 000eur ;)

Ipak ga sije najbrzi - http://www.nacionalnaklasa.com/content/view/4744/6/ (slike automobila, txt nije bitan :P)

There are 2 rules in a successful life: 1. Don't tell people everything you know

zolaeveo3reqjl4_zps6bce0689.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Chekao od 15 do 6 ispred opshtine da uzmem broj za pasosh, sad na fax, a posle na predaju doqmenata...

budi spreman na bar jos 2-3 sata cekanja... :\

ustao pre cuku,nesto se razvlacim po krevetu,sad cu da se sredim,pa da vidim da nesto ucim ili pisem...moram bar da pocnem...

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

realno... jos si i brzo zavrsio

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Juche mi keva kazhe da su me zvali iz vojnog odseka da idem na preglede i ta sranja i ona se naravno ukenjala i rekal da sam tu pa je primila poziv a 1000x sam joj ponovio ako zovu da kaze da sam umro, misim' ne vredi da radim sa amaterima ne vredi...

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

Yes, I got a Black Magic Woman,

She's got me so blind I can't see;

But she's a Black Magic Woman and

she's trying to make a devil out of me 8)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

<ZOLA> Sin nekog arapskog seika studira u BG. Nakon mesec dana pise kuci:

<ZOLA> Srbija je prelepa, ljudi su jako ljubazni i bas mi se svidja ovde. Samo mi

<ZOLA> je ponekad neprijatno kad idem na fakultet u mom pozlacenom mercedesu a

<ZOLA> neko od mojih profesora izlazi iz tramvaja....

<ZOLA> Posle par dana stize cek na milion dolara sa kratkom porukom roditelja:

<ZOLA> Nemoj da nas sramotis, kupi i ti tramvaj!

<Stator> rofl

<Stator> e neces verovati

<Stator> devojcica mi poslal isti vic pre 10 sec na IM :P

<daki_> Haha, verovace!

* Stator sets mode: +b *!*@93.86.31.204

* You were kicked by Stator (daki_)

Link to comment
Share on other sites

Juche mi keva kazhe da su me zvali iz vojnog odseka da idem na preglede i ta sranja i ona se naravno ukenjala i rekal da sam tu pa je primila poziv a 1000x sam joj ponovio ako zovu da kaze da sam umro, misim' ne vredi da radim sa amaterima ne vredi...

isto tjobra....samo sto je kod mene u pitanju slavoljub paraplegija !!!

don't grow up it's a trap

Link to comment
Share on other sites

idem da gledam briljantim u pozoristu na terazijama... a za posle planiram dugu setnju dunavskim kejom sa. na zalost, prijateljicom...

Edited by iguana

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

idem da gledam briljantim u pozoristu na terazijama... a za posle planiram dugu setnju dunavskim kejom sa. na zalost, prijateljicom...

Gledao ja u subotu :)

Trebalo je da budu Maratonci, ali su zamenili za Briljantin, posto je neko sjebo nogu na predstavi...:(

Nije lose....sve su mladi glumci...

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...