Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dakle, ako vam neko ochepi muziku u 5:05, moze mu se

koja smo mi raspala drzava

Sta da ti kazem, dok sam ziveo u Sarajevskoj, jedno pola perioda mog stanovanja tamo su u dnu zgrade sredjivali neke lokale i svako jutro kao po pravilu opici on govno za razbijanje betona i tako ceo dan, a ti imas osecaj da ti direktno u glavu zabija onaj siljak i da ce cela zgrada da se srusi u jednom trenutku :(((

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

e, uopshte se nisam razbio sinotj, bash je sve bilo bzvz, ceo dan strejt ko lajsna .. i celom tom bedaku chujem od negde tanannnaannnaa i pojavi se super-nos i spasi mi veche. hvala ti super-nose!

jbt,ovi edukatori su svi isti.Prco sam jednu edukatorku,i nikad nije htela bez kondoma,sudbina nas je spojila nakon 2-3 godine opet al sam je tad deljao bez kondoma.

mnogo je to "nakon 2-3 godine" :]

Je l ima neko dobar nachin za otklanjanje mamurluka ?

samo rasol matori :))))

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

nista osim spavanja danas

feels good man \o/

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam da l do vremena ili cega je ali, i ako sam fino spaavao, toliko sam umoran ceo dan da nista drugo mi se ne radi do izlezava po krevetu i dremari

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

al smo odradili ortaku gajbu, jebe keve :) jos da omala radijatore, i bleja unlimited ^_^

a sad, na krukobajs.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

poslednja dan odmora provodim u histericnim kratkim posetama azerotu i beskrajno dugom .txt fajlu gde pisem sebi korake za sledece 2 nedelje sa svim potkoracima.

Koja histerija, ovako se lose nisam osecao od osnovne i vece pred pismeni iz matematike :(

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

jbg vetj 2 dana jedem samo hevi hranu, prvo svadba pa sad rodjendan .. sutra samo musli :) i da presechem vishe i krenem da trchim :]

a sad, na rejv!

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...