Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dule brate kakva je to signa :) ako meni ne daju da drzhim sisu u avataru ne mozhesh ni ti to u signi!

brate, drzao sam u signi onaj mesersmit sa svastikom na repu godinu dana, niko nije ni primetio...ovo je samo logo africkog korpusa, nema nikakvih drugih konotacija:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

brate, drzao sam u signi onaj mesersmit sa svastikom na repu godinu dana, niko nije ni primetio...ovo je samo logo africkog korpusa, nema nikakvih drugih konotacija:)

primetilo se, al to je bio avion :]

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

primetilo se, al to je bio avion :]

brate, koja je razlika, na obe se jasno vidi svastika...

bark_profile1-1.gif

Afrika_Korps_Logo.jpg

ali ne, ono nikome nije smetalo godinu dana, a sad ste sklonili...ljudi drze razne avatare i signe po netu, pa nikoga ne juri interpol ili simon vizental zbog neonacizma...lepo sam objasnio da je to samo logo nemacke armije i da nema nikakve veze sa politikom...mnogo se tripujete, ko da ce stvarno neko to da gleda, onda bi svi najebali zbog onih pedo slika na klinke topiku...

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

brate, sklonili su mi SISU iz avatara i niko nije reagovao, a sada kao jao jao svastika .. nije ni chudo shto ovaj svet ide u kurac ..

Daj okaci, nisam sacuvao onda. Gledao sam u avatar nisam citao postove 10 dana :D

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

ok, nije problem, stavicu nesto drugo...samo hocu da mi objasnite, u cemu je tolika razlika izmedju aviona sa nekim simbolom i znaka neke vojne jedinice sa istim simbolom...nije to kao da sam stavio sam simbol, onda bi trebalo ukloniti signu, ovako mislim da gresite...i da, smejacu vam se kad zaglavite tvorza zbog pedofilije!

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

brate, sklonili su mi SISU iz avatara i niko nije reagovao, a sada kao jao jao svastika .. nije ni chudo shto ovaj svet ide u kurac ..

Niste dovoljno kreativni... Evo DVE sise i DVE svastike odjednom!

btdk104.jpg

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Messerschmitt rula, imaju dobru seriju tih iz 2 sv rata u muzeju, zapravo 2,3 su najkompletnija u evropi, medju njima i dotichni:)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Jutro svima...

Dule opusti se, popij nesto...nema potrebe da se nerviras...

Idemo...sreda aka srednjak aka prstenac je pocela...videcemo sta lepo donosi :D

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Увидимся в берлине, таварищ Душан!

2368967947_36fb510cfc.jpg

reichstag2.jpg

su^vctry.gif

Edited by Debeli

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...