Jump to content

Sluzbeni automobili Vlade Srbije


dovlagsi

Recommended Posts

marka i tip | komada

Alfa romeo156 2.0 TS 3

Alfa romeo 1.6 1

Audi 100 4

Audi 80 2

Audi A3 1

Audi A4 1

Audi A6 78

Audi A8 7

Sitroen cimos C25D 1

Džip čiroki 3.1 1

Džip čiroki 4.7 3

Džip čiroki 5.2 1

Fijat uno 3

Fijat tempra 2

Fijat punto 9

Fijat dukato 2

Hjundai ACC Exit 1,5 1

Ikarbus IK-104P 1

Ikarbus 308 2

Kija karnival 2

Mercedes 500SEL 1

Mercedes C220D 2

Mercedes C180 1

Mercedes S600 1

Mercedes C320I 1

Mercedes 280E matic 1

Mercedes 430 limusion 1

Micubiši pajero 2

Nisan patfajnder 1

Pežo 406 8

Pežo 106 3

Pežo 206 4

Pežo 207 1

Pežo 306 11

Pežo bokser minibus 350 3

Pežo partner 1

Puh 636AM 1

Reno trafik 1

Reno megan 1.6 1

Škoda felicija 3

Škoda oktavija 3

Škoda fabija 42

Škoda superb 31

Škoda rumster 1

Suzuki grand vitara 1

TAM 130T 2

TAM 80T 1

Folksvagen vento 1

Folksvagen pasat 25

Jugo koral 29

Jugo tempo 9

Zastava iveko 1

Zastava poli 5

Florida 4

101 Skala 55 7

2005. kupljeno 50 Fabija

2007. kupljeno 40 A6-ica 3,2 V6

2008. kupljeno 10 novih Superb-ova 1,8 TSI

Kad bih samo nekako dosao do podatka koliko su A6-ica kupili ovi iz vojske, cesto ih vidjam po gradu... restilizovani A6 i vozili su ih pre zvanicne promocije tog automobila kod nas!

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

je l imaš možda slične liste za npr. mađarsku ili hrvatsku? nemam ideju koji je neki normalan broj vozila za vladu normalne veličine.

a bilo bi kul saznati i ukupan broj državnih vozila. sasvim sigurno srbija poseduje mnogo više od sedam audija a8.

Link to comment
Share on other sites

Meni ti ruchkovi po 50 dinara i 50-ak automobila izgledaju smesno kao da su tu samo da zatashkaju shta se stvarno deshava. Ljudi ih prozivaju za plate od 100 000 dinara, shto imaju malte ne dzabe ruchak kupuju lap topove i automobile. Mislim da to na drzavnom nivou je smeshna cifra, a i takodje nasprem ukradenih para od recimo neke luke beograd, robne kuce beograd i slicnih stvari... Tu se radi o milionima i milijardama koje je neko bukvalno strpao u dzep.

bnlsignature.jpg
Link to comment
Share on other sites

Čitao sam pre neki dan da na sajtu Slovenačke vlade postoje precizne informacije oko broja vozila i koja su kao i kad su nabavljena, zatim oko telefonskih računa itd itd. Pa ako nekoga ne mrzi da kopa, lako možemo da uporedimo koliko voze kod nas a koliko tamo.

Link to comment
Share on other sites

2005. kupljeno 50 Fabija

2007. kupljeno 40 A6-ica 3,2 V6

2008. kupljeno 10 novih Superb-ova 1,8 TSI

Godine govore apsolutno sve.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

2005. kupljeno 50 Fabija

2007. kupljeno 40 A6-ica 3,2 V6

2008. kupljeno 10 novih Superb-ova 1,8 TSI

jel si ovo ukljucio u listu ili ne?

336 vozila

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Pravo pitanje je odakle Dovli ove informacije? A? A? A? :)

Realno zabole me sta voze i koliko voze, jer ne mogu da se dodatno nerviram sto nas kradu na svakom koraku, a ovamo, danas recimo, ministar ekonomije rekao da "Srbija polako izlazi iz krize", a sa druge strane poskupljuje sve zivo....ma u kurac bre vise!

Link to comment
Share on other sites

uh ovde nedostaj veliki broj BMW-a i to serija 5

Iz Vlade Srbije?

Pa, tesko.

Inace, nije spisak toliko strasan ali je zvanican. Znaci to je ono sto oni priznaju. Pored toga mora biti jos vozila, kao sto je Ivan rekao npr. jos A8-ica.

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

petice imaju panduri, a one malo starije sedmice su valjda prodali. 2003. su ih imali sigurno, videli smo milion puta kako onom sivom odvoze ubijenog đinđića.

Link to comment
Share on other sites

Meni ti ruchkovi po 50 dinara i 50-ak automobila izgledaju smesno kao da su tu samo da zatashkaju shta se stvarno deshava. Ljudi ih prozivaju za plate od 100 000 dinara, shto imaju malte ne dzabe ruchak kupuju lap topove i automobile. Mislim da to na drzavnom nivou je smeshna cifra, a i takodje nasprem ukradenih para od recimo neke luke beograd, robne kuce beograd i slicnih stvari... Tu se radi o milionima i milijardama koje je neko bukvalno strpao u dzep.

@goga sa extrem foruma ?

pa oni mogu da kradu sve dok im narado dozvoljava,vidis da su sada podigli kriterijum i skolarine za skolovanje,tako da ce biti jos needukovanijih ljudi sto ide na korist opet njima :).Gorivo je sada 94 dinara a ovde kod mene u gradu ga vec svercuju i prodaju za 68-72 :),Vlada srbije je sama sebe dovela u ovo,dozvolila je da vise od 65% stanovnika srbije uzme kredit i time je povukla kes iz opticaja... :)))

Realno i ja bi sisao "ovce" kad bih video da mogu,i i skreno ko od vas ne bi ? :(

Link to comment
Share on other sites

realno, ja bih se šlepao na državi, tipa besplatni ručkovi službena kola službeni stan, al ne bih lapao milione. dule, vudu, je l mogu i ja s vama na pivo?

Link to comment
Share on other sites

realno, ja bih se šlepao na državi, tipa besplatni ručkovi službena kola službeni stan, al ne bih lapao milione. dule, vudu, je l mogu i ja s vama na pivo?

Meni je skroz ok da se slepaju uz drzavu ako rade svoj posao kako treba. Nemam nishta protiv da recimo proguraju nekog na tenderu itd za sumu novca koju ce dobiti od zarade te firme dokle god to ne ide na shtetu gradjana. A ove kombinacije shto prave su zaista smesne i jadne a uz to mi ne znamo ni 10% toga..

Edited by Goga[TT]
bnlsignature.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...