Jump to content

slike forumaša


Guest

Recommended Posts

u sustini,nije moja stvar,ali jednostavno moram da pitam,pa sto si obukao dres liverpula na utakmicu Srbija-Austrija? :))

zato shto je trebala da pada kisha a meni nije padalo na pamet da nosim jaknu na 30 stepeni :) dres se brzo sushi jer je rupichast itd. dole sam imao neku ellesse matoru trenerku :) imam i dres chelzija al' njega volim :P

hahahaha, bravo! :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

opusteno, nemam nerava da objasnjavam zashto je dres bolji od obichne majice na tekmi =)

Slazem se sa Leskom

nije u pitanju da li je bolji dres ili majica, nego koji dres nosish na utakmici reprezentacije...sigurno ne treba nositi Liverpulov :)) mada te vadi crvena boja :)

Secam se svetskog prvenstva...svi navijachi obojili tribine u svojim bojama, samo nashi shareni kao cirkus :)))

primer navijachkog dres koda :)

Orange_Legion_Fans_oranje_supportersclub_nl.jpg

Link to comment
Share on other sites

Slazem se sa Leskom

nije u pitanju da li je bolji dres ili majica, nego koji dres nosish na utakmici reprezentacije...sigurno ne treba nositi Liverpulov :)) mada te vadi crvena boja :)

Secam se svetskog prvenstva...svi navijachi obojili tribine u svojim bojama, samo nashi shareni kao cirkus :)))

primer navijachkog dres koda :)

Orange_Legion_Fans_oranje_supportersclub_nl.jpg

A de ti keva? .. ne vazi slika :D

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

@leisure, onda je bolje ici go ako nemash dres reprezentacije? boze, sta sve necu da chujem :)

znao sam da ce biti ovakvih komentara :)

bratac, idi u chemu hocesh gde god hocesh, nije u tome stvar :)

samo napominjem da je veoma uobichajeno da se utakmice reprezentacije, svuda samo ne kod nas, prate u dresovima reprezentacije, shto ulepshava atmosferu na utakmici.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...