Jump to content

Kosarka u Srbiji


Formica

Recommended Posts

  • Replies 397
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

fora je u tome sto su se Litvanci smorili jer su ispali ionako i boleo ih je tuki da izlaze da brane sut za 3 poena zadnjih 5-6 min, svih 6-7 su bili iz izuzetno cistih pozicija, ne vidim razlog zasto kvalitetan suter nebi sutnuo i 15 ako treba. Neverujem da ce sutirati toliko za 3 poena kada ih stisne neko, a naravno to Duda nece ni dozvoliti

koju si ti utakmicu gledao ?! mislim ne vidim rezon litvanija se borila 35 min ali onda ih je boleo kurac jer su ispali i poslednih 5 min su pustili :) novica je sutno preko ruke 1 teodosic 2 :)

uglavnom teodosic je odigrao najbolju tekmu sve igra bolje prve 2-3 tekme je previse drkao djoku:) najbitnije za sutra je da se tepic oporavi ako je to moguce ;)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

prve dve tekme je vishe cackao nos nego sto je igrao... ali opet s druge strane krle nam je podbacio pomalo u kljuchnim momentima ... velichkovic na kraju treba samo da shutira i i malo da se gura pod koshem, sta mu trebaju oni ulazi kad je sor kao puz a mlitav kao pohovana banana :P

a bjelica muchenik, koliko je batina samo dobio :) samo da malo ojacha i bice vrhunski

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ne znam da li je neko gledao ali prilichno zajeban mech izmedju Slovenije i Turske.

Slovenci u drugoj chetvrtini imali plus 19 i do kraja chetvrtine Turska napravi seriju 14 0 i od poluvremena sve do kraja bilo oko plus 4-5-6 za Sloveniju, i u zadnjim sekundama na plus 3 za slo, turchin promashuje sam (iz ugla dodushe) za 3.

Kod nas u grlupi Slovenija prva, ide na Hrvatsku. Turci na Grke, mi na Ruse i Shpanci na Francuze.

Sretjno nam bilo.

Link to comment
Share on other sites

pobednik ovog meca osvaja!

videcemo danas spanci ce da razbiju francuze :) kakav toni parker kurac :) ako prodjemo ruse nama slovenija dolazi u 1/2

turska grcka :) slovenija hrvati :):)

i laki pricali smo o t rojkama na prethodnoj strani :P

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...