Jump to content

Kosarka u Srbiji


Formica

Recommended Posts

  • Replies 397
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

da matori, bash smo ih ISKARALI

za chitavih 4 razlike

boli ih guza sigurno kako smo im ga zabili hehe RAPEEEEEE!!!!!!1

Ne znam, meni je lakše kada naši izgube 15 razlike nego ovako posle produžetaka.

Znao sam da ćemo da dobijemo, nisam hteo nigde da idem, kupio sebi karton Jelena i lepo sam odgledao utakmicu. Svaka čast momcima, sutra dobijamo Špance i svi na trg :D

Screw You Guys, I'm Going Home!

Link to comment
Share on other sites

ok jeo sam , iskulirao sam....sad nesto da iskenjam :P nemoj te mi zameriti ako se previse lozim

K'o sto rekoh prethodni post ovakve emocije i ponos u zivotu nisam osetio. Mislim da su mi i krenule suze radosnice :D. Verovatno zato sto treniram basket pa mi je vishe stalo nego npr medalja vaterpolista. Uglavnom hteo bi da dodam par stavri o igracima. Velickovic jebeni car, pogodio bacanja za sigurno pubedu, Krle standardno, kad je tesko tu je. Perovic iznenadjuje iz tekme u tekmu, mislim da je vreme da se obrisu svi stereotipi o Perovicu iz partizana (krakati promasivac zicera ;p) verovatno jako dobro radi u Pamesi. Markovic koji gresi ali se bori kao tri lava, Paunic koji gilja u odbrani kao da sutra ne postoji, i svim ostalima svaka cast.... a za kraj Teodosic . Kralj nad kraljevima, muda kao Rusija, a izgleda tako naivno u faci. Takav igrac se radja jednom u milion. Nemam reci. Btw , mozda se neki nece sloziti, ali Sarenac je vrhunski komentator, iako se pogubi ponekad , njegov glas i njegov nacin komentarisanja (pogotovo u zavrsnici) jos vise dize adrenalin.

I da ne zaboravim DUDA. [claps] Covek zna sta radi, a malo je takvih. Eh da nam je pojedan takav covek, tog znanja i iskustva u svakoj sferi u drzavi gde bi nam kraj bio. Imamo dosta vrhunskih kosarkaskih strucnjaka ali mislim da je DUDA objasnio neke stvari. Sutra sa Spancima ofc nadam se najboljem, al' bice zajebano. Necu nista da prognoziram, ima jos 20tak sati da se psihicki pripremim za finale . Ae poz :)

Edit: Neo copiram te za avatara cim nadjem Dudu sa 2x "thumbs up" sliku

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

ahahahha dodz najvatreniji navijach :))))

Realno , bez Dodgeta ne bi ni dosli do finala!

Frka mi samo za finale jer nema kartu , ne znam kako cemo bez njega na tribinama o0

Valjda ce da se ufura nekako pa da karamo i spance po drugi put.

I sto bi rek'o DODGE - AJDEMO KAVAJ BVE KAVAJ!

edit http://www.youtube.com/watch?v=Zb0IdEqflEc kaman!

Edited by optimus

There's some disco fans in here tonight!

Link to comment
Share on other sites

jebiga, ja sam komentirao (izvini vudu na rvatskom) na pricajte, al aj da se kvotujem:

svaka cast kosarkasima i dudi!

prvi put posle dugo godina sam se osecao ko devedes pete, djipao sam ispred televizora, drao se i cuka mi iskakala...svaka cast i na shvatanju igre, ej bre, pa da sam ja tamo sa nekih devetnes dina, pa ja bi se samo tuko i iso na kucanja. svaka cast, sv. teodosije car!

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

I da ne zaboravim DUDA. [claps] Covek zna sta radi, a malo je takvih. Eh da nam je pojedan takav covek, tog znanja i iskustva u svakoj sferi u drzavi gde bi nam kraj bio. Imamo dosta vrhunskih kosarkaskih strucnjaka ali mislim da je DUDA objasnio neke stvari. Sutra sa Spancima ofc nadam se najboljem, al' bice zajebano. Necu nista da prognoziram, ima jos 20tak sati da se psihicki pripremim za finale . Ae poz :)

da postoji duda u jos nekoj sferi u istom vremenskom periodu bogovi bi verovali u ljude, a ne obrnuto... poremetila bi se ravnoteza kosmosa... covek je veliki dr. mr.

hhahahahaha

TOOOOOOOO

hahaha,bravo gari! :)

molim te skloni signu... mnogo mi smeta... igra mi se sa mozgom :( boli koliko je zajebana...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...