Jump to content

Kosarka u Srbiji


Formica

Recommended Posts

odlicno smo odigrali izgubili smo samo na neiskustvo i nista vise.bolje sada da ga steknemo nego u 1/4 pa da tada idemo kuci ovako prolazimo kako god okrenete :)

tepic je imao problema sa ledjima i nije mogao da igra zato je markovic igrao toliko dugo on nikad nije imao sut niti ce ga imati :) bjelica neiskusan kao i paunic i macvan ne smeju da sutnu 3ku nego dodaju krletu jbg tu smo pukli :)

ova tabela nije tacna jer mi imamo bolji medjusobni skor sa spanijom !:D mi smo prosli sigurno ne moramo da dobijemo litvance uopste sutra igramo za 3 mesto jer 2 ne mozemo nikako da budemo:)

moje misljenje je bolje da budemo 4ti pa da idemo na francuze koji su retardirani nego da budemo treci pa da idemo na grke ili ruse

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 397
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja i dalje ne razumem zasto ne praktikuju posle driblinga i probijanja naskok i shut lepo sa poludistance, opet one povratne lopte i neki bedni pokushaji asistencija u letu... teodosicu prva valjana tekma na prvenstvu, steta za tripka mogao je da doda koju, ali ga iseche sudija kvazi faulovima

mrtvi perovic :(

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

I ja mislim da bi nam najbolje legli Francuzi, mada nisam gledao kako igraju, ali po onome sta drugi pricaju, ali to sad nema veze.

Ne mogu da kazem da mi nije krivo sto smo izgubili od Turaka, ali mora negde da se nabije iskustvo, sto neko rece. Kada samo pomislim kakvog trenera imaju Turci a da se muce sa najmladjom ekipom na prvenstvu... ne znam. Jedino sta mislim da je propust to je sto je 4 sekunde pre kraja Krstic bacio loptu umesto samo da je skocio i sutnuo, jer realno, dosta je verovatno da bi bio faul, ovako su oni krenuli sa sredine terena i cista je sreca bila sto nismo izgubili u regularnom delu kako su nas svetski izradili.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

deda ima pravo... negde moras da naucis kako je to u praksi... nije isto igrati na ep i na univerzijadi... a krstic je trebao da sutne zato sto je kapiten i zato sto ima najvise iskustva... nazalost bio je okrenut ledjima kosu i nije znao da za dodavanje nema vremena, ali je trebalo da zna da ga mi svi volimo sve i da je bio air ball :P

Link to comment
Share on other sites

Slazem se za vecinu shto ste rekli...samo, iskustvo se stiche u klubu, a manjim delom u reprezentaciji.

Sada ne vredi da kukamo, nekako mislim da ce se ispostaviti na kraju da je dobro shto nismo pobedili Turke.

Dakle, sada da pobedimo Litvance, pa u chetvrtfinalu idemo na Ruse. Nisam gledao kako igraju, ali se nadam najboljem jbg. Nekako mi se ova nasha grupa chini teza nego njihova.

Link to comment
Share on other sites

pa stice se u klubu :) ali ne u zvezdi i hemofarmu :) kao treci na tabeli ako prodjemo ruse igrali bi sa prvim iz nase grupe u polufinalu :) a kao 4ti igrali bi protiv 2 ekipe iz nase grupe :) u svakom slucaju po meni bi trebali da izbegnemo slovence u 1/2 naravno ako prodjemo :) ali posto mi igramo prvi danas :) ne mozemo da biramo :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Slazem se za vecinu shto ste rekli...samo, iskustvo se stiche u klubu, a manjim delom u reprezentaciji.

Sada ne vredi da kukamo, nekako mislim da ce se ispostaviti na kraju da je dobro shto nismo pobedili Turke.

Dakle, sada da pobedimo Litvance, pa u chetvrtfinalu idemo na Ruse. Nisam gledao kako igraju, ali se nadam najboljem jbg. Nekako mi se ova nasha grupa chini teza nego njihova.

gledao sam nesto protiv hrvata, ocajni su... generalno basket je ocajan, prava shansa za nas :D

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ok, gledao sam poslednji minut samo, ali te trojke me brinu...tako smo i vs turske sutirali trojke pa smo ispusili, kao da ne umemo normalno da damo kos...

ako se i dalje budemo oslanjali iskljucivo na trojke kad je tako frka pred kraj mislim da nece da valja :)

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

ok, gledao sam poslednji minut samo, ali te trojke me brinu...tako smo i vs turske sutirali trojke pa smo ispusili, kao da ne umemo normalno da damo kos...

ako se i dalje budemo oslanjali iskljucivo na trojke kad je tako frka pred kraj mislim da nece da valja :)

fora je u tome sto su se Litvanci smorili jer su ispali ionako i boleo ih je tuki da izlaze da brane sut za 3 poena zadnjih 5-6 min, svih 6-7 su bili iz izuzetno cistih pozicija, ne vidim razlog zasto kvalitetan suter nebi sutnuo i 15 ako treba. Neverujem da ce sutirati toliko za 3 poena kada ih stisne neko, a naravno to Duda nece ni dozvoliti

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...