Jump to content

Sisanje


Recommended Posts

Nije smesno mozda u fazonu, HAHAHA JEL SI CUO FORU ali je film kao film...smesan.

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

^ne.

problem u balkanskom spijunu je taj sto covek mora da zna kako je sve bilo u to vreme i taj kult Staljina. Od toga napraviti parodiju(a veliki deo je i potpuna istina) je genijalno,i treba malo ukljuciti vijuge da bi se mogao da se nasmejes :).

onu listu je glupo i komentarisati...

jos jedna stvar,slozio bih se da su nasi stari filmovi apsolutno fenomenalni...od Tito i ja,preko Varljivog leta,pa klasika maratonaca i ko to tamo peva,dalje preko petrijinog venca,otac na sluzbenom putu,sivi dom,sabirni centar(jedan od mojih favorita:D) itd...ali nikako ne bi smeli ni da omalovazavamo novije stvari kao sto su klopka,na lepom plavom dunavu,ljubav i drugi zlocini...ne kazem da su u rangu ovih starijih,ali sigurno su dobri i kvalitetni radovi.

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

nisam lepo objasnio sta sam hteo da kazem, mrzelo me je...ali otprilike se ne razlikuje ovo sto si ti rekao od mog....rekao sam da nema nekih instant fora na koje se nasmejes kao hahaha i idemo dalje...ali je cela situacija, lik glavnog glumca i ostalo smesno.

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

nisam lepo objasnio sta sam hteo da kazem, mrzelo me je...ali otprilike se ne razlikuje ovo sto si ti rekao od mog....rekao sam da nema nekih instant fora na koje se nasmejes kao hahaha i idemo dalje...ali je cela situacija, lik glavnog glumca i ostalo smesno.

Porediti instant fore sa Americkih sitkoma i fore iz Balkanskog spijuna je kao da poredis hamburger iz meka i spikovanu pljesku iz leskovca.

Link to comment
Share on other sites

Dobro bre daki, tebi ne treba mnogo da te usreci. KOJOTEEE. :))

Znam da je komedija, ali shta je smeshno shto psihichki poremetjeni manijak zakljucha narkomana misletji da je shpijun.

Opet ona ista pricha, nije ni bitno, ja sam glup.

au proto proto

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

Porediti instant fore sa Americkih sitkoma i fore iz Balkanskog spijuna je kao da poredis hamburger iz meka i spikovanu pljesku iz leskovca.

Ko kaze da sam poredio? Samo sam pojasnio ono prethodno sto sam rekao sto je bilo malo nejasno pa me je lesko pogresno shvatio :)

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Prete im skinsi koji nisu ni gledali film, jer im se ne sviđa bilo kakva kritika na njihov račun. Fašistička govna, i to u zemlji gde su stotine hiljada Srba izginule od nacista.

pa jebiga, kolko sam ja cuo, nije im bas naklonjen film:) a realno, oni uvek prete svima, lice mi na islamske ekstremiste, "oh, tribina o kurcu palcu, ajde da ih bijemo" i slicne akcije. mislim, ne kazem da se ne slazem s tobom, ali me sigurno tipa deset godina ne tangira bilo sta skinsoliko (osim ono kad je trebalo da bidne fajt).

dobro izgleda, samo da ga ne preteraju sa psovanjem u filmu. malo me to iritira kod nasih filmova koji izlaze u skorije vreme.

ovo ljudi cesto govore, ali ja licno ne kontam da se to desava.

tripujem da prosek psovanja kad pricam sa ljudima prevazilazi 99% nasih filmova, a psujem koliko i svaki drugi covek...ne znam, mene zaista cudi kad neko kaze "psovanje je isforsirano u tom i tom filmu" jer onda pogledam film i vidim da ima manje psovanja nego u pola sata regularne bleje...

naprotiv, ja u filmovima obicno nailazim na suprotan problem - premalo psovanja i cudne, previse 'knjizevne' recenicne konstrukcije a la metla bez drske - "hoces li da izadjemo napolje" i tome slicno:)

na konto kastinga:

neam pojma, mozda je lik fino odradio posao, u svakom slucaju, ja nemam neke predtripove, tako da mi je na nuli gosn glavni skins:)

a mislim da je bitnije da je glumac car nego da je nesto fizicki adekvatan. kontam da bi lupam, kifla odvalio ulogu iako ne mogu da ga zamislim u doticnoj.

a realno, mogli su da me zovu za neko statiranje, al eto kad nemam poznanstva:)

http://s177.photobucket.com/albums/w219/Doolio/?action=view&current=Dule.jpg

[:D]

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

tripujem da prosek psovanja kad pricam sa ljudima prevazilazi 99% nasih filmova, a psujem koliko i svaki drugi covek...ne znam, mene zaista cudi kad neko kaze "psovanje je isforsirano u tom i tom filmu" jer onda pogledam film i vidim da ima manje psovanja nego u pola sata regularne bleje...

Pa jes, al ti i drugari kad psujete, vi keepujete it real, a ovi na filmu nesrećnici, umesto da provuku psovku kroz govor, oni se nameste kao da će nešto jako mudro i teatralno da kažu, i onda često opsuju tako isforsirano i nerealno da te muka uvati.

Edited by voodoo_
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...