Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

drugar me lozi da idemo u moncu u septembru na f1

ja na f1 jedino u monako imam želju da odem, i to više zbog propratnog cirkusa nego zbog same trke.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Yaaarrrr!

10h sna osecam se ko nov \o/

idem do kineza da se prebijem od zdranja a onda do faxa

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

izgubih usb sa preko potrebnim stvarima

ffffffuuuuuuuuuuuuuuck

sada mogu samo d'ubijem se

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

jel zna neko sta se desilo sa onim prastarim likom sa rura Krletom, sto je jedno vreme radio u RCUB-u? pitam jer sam danas kod beogradske opstine video lika koji je pljunuti on, ali totalno propao, dosta ocelavio i josh i hramlje pomalo, kao da se sjebao u nekoj saobracajci

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

ceo dan blejkala 2 ortaka kod mene,igrali pes,malo nba,ma blejka klasicna...

moram da pocnem da zavrsavam neke stvari za fax,kako mi se na kraju ne bi bas bas nagomilalo i da se ne bih posle unezverio...a pored toga me ceka jos dosta stvari... :)

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

jel zna neko sta se desilo sa onim prastarim likom sa rura Krletom, sto je jedno vreme radio u RCUB-u? pitam jer sam danas kod beogradske opstine video lika koji je pljunuti on, ali totalno propao, dosta ocelavio i josh i hramlje pomalo, kao da se sjebao u nekoj saobracajci

to je on. ali nije propao, ocelavio jeste i sjebo se na basketu.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ja sam krleta viđao stalno po kraju (sc-opština), radio je u nekoj banci tu. al nisam ga video par godina. je l živ čovek, je l radi, je l prca? :D

Link to comment
Share on other sites

je l živ čovek, je l radi, je l prca?

da, da, da. :)

radi u folksu valjda, otvorio je igraonu valjda u trsteniku sa jos nekim kolezama:) ima ribu tipa par dina i to je to...ocelavio jeste, nije mu celo visoko ko moje, ali zato ima manje dlaka:) ne zna sta ce s armijom ko i svi mi, i tako...:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ahaha, krle, secam se kako smo se peglali na basketu sa shekkom :)

ja i obojicu vidjam, sekija tipa na par nedelja-metar dana, a krleta na dve-tri nedelje. ja i krle bre soulmejti:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ima ribu tipa par dina i to je to...

koja deprimirajuca konstatacija :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...