Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

drzava dize porez na dobit sa 11% na 18%, pobice nas skotovi.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Auu raspadam se sav, prebledeo sam, jutros odem da uzmem novi okvir za naocare jer su mi ove pukle posle 5 godina, u povratku se zamalo nisam onesvestio u busu, znoj me oblio, boje se pomesale, jedva sam ulicu presao, sreca pa je bilo slobodnog mesta da sednem inace ne znam sta bi bilo...

Dal mi je secer pao, sta znam, jedva dodjoh kuci, jebem ti sve, i juce sam prespavao pola dana zbog glavobolje, krknuo brufen, zapusen nos, grlo ubija...

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Auu raspadam se sav, prebledeo sam, jutros odem da uzmem novi okvir za naocare jer su mi ove pukle posle 5 godina, u povratku se zamalo nisam onesvestio u busu, znoj me oblio, boje se pomesale, jedva sam ulicu presao, sreca pa je bilo slobodnog mesta da sednem inace ne znam sta bi bilo...

Dal mi je secer pao, sta znam, jedva dodjoh kuci, jebem ti sve, i juce sam prespavao pola dana zbog glavobolje, krknuo brufen, zapusen nos, grlo ubija...

Meni sve ovo ne prestaje vec 5 dana, a svako jutro imam nesvestice i mesanje boja i uzasne bolove u misicima, temperaturu... :D

Da bude sve jos gore, u selu sam dan pre razboljevanja pomagao babi da utera svinje u obor :D

Edited by ArktickaLubenica
Link to comment
Share on other sites

nisam se lepo izrazio, mislio sam na porez za podignutu dobit. a to u americi je za fizicka lica, i to za jako velike prihode.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

drzava dize porez na dobit sa 11% na 18%, pobice nas skotovi.

појма немаш, они имају ПЛАН за кризу које заправо и нема, тј. и ако је има, биће мала, а и као таква је шанса...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

au koliko smo postena zemlja ...

pre 10tak minuta sam nashao moj jucerasnje izgubljen usb sa strane ulice pored moje zgrade ... kako je moguce da ga niko do sada nije digao ...

sve u svemu sreca sreca radost \o/

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...