Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ne znam sta tu ima dobro, mislim da bih se smorio da sad moram da kuvam to sranje...

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Ali nekako to mleko u kesama nema isti ukus kao ovo dugotrajno, valjda baš zato što se kuva tj. prokuvava. Plus je baba moja stalno skupljala kajmak sa tog mleka kad ga prokuva ... mmm :)

A Argeta pašteta nije toliko loša, mada ja uzimam onu kao "dečju" kad uzimam i eventualno tunjevinu, jer ima skoro isti ukus kao Rio Mare Pate, po znatno povoljnijoj ceni naravno.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam samo dva puta probala... bilo je tako dobro... (mada mislim da nigde ne moze da bude kao u Koreji - to cekam da probam.. jednog dana) cini mi se da taj restoran sad vise ne postoji <_<

I dalje redovno jedem kinesku hranu... al' dobro, to nema veze jedno s drugim.

dbsk5hp9.jpg
Link to comment
Share on other sites

Vratio mi se brat iz Bahreina...:)

Bio je na formuli tamo...

kako je njemu zivot blejkanje...Ima da zapalim kod njega i da se vise nikad ne vratim, a u pm sve...

:)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Nema gore stvari kada ih imaš previše, dve pune fioke u mom slučaju. To mi najviše oduzima vremena kada se spremam, naći čarape odgovarajuće boje, da nisu negde poderane i da su u paru.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nema gore stvari kada ih imaš previše, dve pune fioke u mom slučaju. To mi najviše oduzima vremena kada se spremam, naći čarape odgovarajuće boje, da nisu negde poderane i da su u paru.

Sve carape su mi bele, sa slicnim "crvenim znakovima"

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...