Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja cak nisam ni znao da je ovo vrsta kacketa, ja bi ovo zvao karirani kacket ili samo kacket i ne bi ni zapamtio da li sam _a vido na nekom ili ne:) ali sad cu otvoriti cetvore oci:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Video sam toliko golih sisa i dupeta danas u bekstejdzu pre modne revije i bez obzira na ostali deo usranog dana mogu da kazem da mi je dan WIN. Odoh jedem kiwi.

Edited by OU JEA!

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

iskeshirao 80 % burazerove diplomske ekskurzije u Shpaniju (jer sam "dobar" stariji brat, moji nisu pri parama - AKA budala) i sada cujem da kao mozda nece ici jer u Shpaniji ima zariste ovog "uzasnog" svinjskog gripa. ako mi burazer bude vratio 50% para, jer je vec poceo da troshi na krpe, secite me ovde.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Izvini, ali ja iz ovoga nisam zakljucio da je bolje ne biti ti u blizini nego da si prespavao male retarde koji su urlali (jebem im majku, sve bi ih pobio btw)

znaci da i ja imam prag tolerancije,iako mozda nekom delujem totalno pogresno.najcesce smoreno(poluzatvorene oci,moj trejdmark zbog cega su me mnogi zajebavali:)),ponekad agresivno iako to ne zelim.agresivno delujem bas kad zelim da tako delujem,tj kad mi skoci adrenalin ili kada se uplasim necega...ne secam se kad sam se zadnji put potukao,cakstavise izbegavao sam tuce sa slabijima.pricom,gestikulacijom itd.moz' taj neko posle da kaze da sam pi*ka,ali ja znam da sam postupio ispravno...

ni danasnji dan nije bio nista losiji,posle pesacenja do centra i nazad maltene(zbog neverovatne guzve po gradu,sve su ulice izorali),banuo na predstavi ortakinje na FDU-u,39. blok cini mi se,jebene fazane smo jurili:),komarci ko rode,ko da sam otiso ne znam gde,a ne na nbg.predstava ko predstava,odlicna al mi nije nesto legla jer je drama,a bas sam se nadao nekoj komediji.a riba zjuuu...svaka bolja od predhodne...moze se zakljuciti da sam mi se kulturno uzdigo!jos da nisam bio dekintiran i gladan majaoj,pocecu da placem:(

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

Zar to nije onaj kačket što nose ribe zajedno sa prslukom i er maks patikama?

pa...da :D.

ja cak nisam ni znao da je ovo vrsta kacketa, ja bi ovo zvao karirani kacket ili samo kacket i ne bi ni zapamtio da li sam _a vido na nekom ili ne:) ali sad cu otvoriti cetvore oci:)

Burberry je robna marka,cini mi se britanska(http://www.burberry.com/). Poznata po svojoj kariranoj sari, bilo na kosuljama,kacketima,kaputima. Ali je fazon sto kod nas lupis takvu saru,napises BARBERI,i huligancici se loze da su ludi...i to bas zbog te kulture koja je pocela u engleskim navijackim vodama,i njihovim "casual" oblacenjima...samo sto je to kod nas potpuno pomereno i izvrnuto...

eto ukratko :).

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

SPRCO

PA ZAR SE NE SECAS

MANJE VINA ZA TEBE SLEDECI PUT

Edited by Kung Lao

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...