Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tu smo, tu smo...:)

Jao, lepog li jutra...:D

Sinoc vozio bajk, pa iso na trcanje...:)

prvih 5 krugova htedoh da se raspadnem koliko su mi noge bile "teske" :(

Stija prodao...

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Dobro jutro

5 h spavanja bas se nesto loshe osecam :(

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

kakav dan juce jbt...u roku 10 sekundi vidim 2 predobre picke,megan sport,ferari f599 i speksove:)i to sve na par metar od slavije,speksovi prelazili u formaciji pesacki.jos ortak,mentol krenuo da im dobacuje(on inace uvek zajebava prasinare,tipa "kad si uzeo auto?jel vuce dobro?pazi malo si ga ulubuio ovde" [roflmao] .ja rekoh ucuti jebem ti sve,a ovi sa mitraljezima i beretkama...posle par sati bleje jos jedan sudar.spuco nas neki lik i jos izlazi iz kola kao "ti si kriv".ortak izlazi iz kola i krece da ga O D V A LJ U J E od zajebavanja.a baja neki visok,sirok al mu prvi sudar pa ne zna sta ce.jos se to sve desilo na lionu gde poznajemo maltene ceo kraj.samo da je zamanuo ovaj krupni(a imao je starijeg nekog ortaka u kolima) na mog druga,bio bi patosiran u roku od odma.

i nista mi tu iskulirali,vidimo lik je napet ,krivo mu je sto se desio udes,al opet,ne mosh' da ga ne zajebavas malko:)pa pozvali ortaka koji je siri nego visi i predstavio se kao inspektor:)jaoj majko mila,ja sam se valjao od smeha...a pandure smo cekali dva ipo sata...pa prolazi neka vrhstra riba sa kucencetom u rukama,i ja kao jel mogu malo da se igram sa njim,a ona pribila psa uz sise.mazim ja kuce i blenem u sise,joj miline ko da sam joj sise mazio...spustimo kucence na nekog jugica,i ker na keca krece da kenja [roflmao] isro celu haubu:)))i taman kad sam krenuo da je pitam za ime,broj telefona,nailaze panduri...na kraju dana LS i kunt od 12 sati:)

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

jel sam ja neshto propustio ili to urbano podrazumeva i nasilje u svakom trenutku :)) smanji malo tu pritajenu agresivnost :]

pokusavam da izbegnem nasilje u svakom trenutku;)

ko me malo bolje zna,shvatice da sam oduvek takav....jer meni kad pukne...bolje je ne biti u blizini:)

evo primera.zajedno sa caletom sam gledao tekmu i zaspao.posle mi je rekao da su klinci ispod prozora divljali,pijani,nagudrirani stavec,celu noc.neko od komsija im je rekao da se stisaju,neko od njih na keca "sidji dole da ti ^$%# mamu".da sam bio budan takav bezobrazluk ne bi izdrzao i prvi bi izasao napolje,pokusao da im objasnim da je bolje da se stisaju(za svaki slucaj bi pomenuo da sam zvao muriju),nego da se svadjaju sa stanarima.jeste,verovatno bih popio batine,al bi barem dobro razmislili sledeci put da li ce da se izivljavaju ispred tudje zgrade,ni ne pomisljajuci kako bi bilo da se neko dere u 3-4 ujutro njihovoj kevi/sestri/caletu pod prozorom.aj da to rade jednom u ne znam kolko,nego to rade svake noci.

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

pokusavam da izbegnem nasilje u svakom trenutku;)

brate imam i ja decu pod prozorom i to mogu da se kladim vishe nego ti jer sam okruzhen sa dve osnovne shkole, a josh je i zgrada takva da je prirodna bleja mesto i deru mi se skoro svake notji. naravno da sam razmishljao par puta da im sidjem dole i jebem sve po spisku (ili bar probam), al uvek mi proradi da su to klinci kojima te batine nishta ne bi znachile jer se shibaju i ovako i onako svaki dan, a i shto je najsmeshnije razumem ih (iako ne odobravam) jel ipak su deca .. sada posle vishe godina sam se i navikao na to dranje samo se okrenem u krevetu i tjao :)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

nikad mi nije bio problem da se bijem sa jacima,pa cak ni sa vise njih,jedino mi zent sto danas svaki drugi airmaxtori-nackli-huligan fura noz sa sobom...

slazem se milicu,ali ovakvu situaciju kao ja nemas sigurno,pricacu ti jednom prilikom nije bas za forum...jos plus zivim na prvom spratu.

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

Kakoo ja te podrzavam, samo lupaj shamare deci... ja bih sada bio sretjan da je meni neko lupao shamare kada sam bio klinac, mozda ne bih ispao ovakav idiot kasnije.

Enivej... ustao pre pola chuke, pijem kaficu, slusham ziku, bleja... lepo vreme iako su rekli da tje biti oblachno/kisha/popodnevni pljuskovi (shto josh uvek nije iskljucheno ali opet... jebo ja prognozu).

Psihichka priprema za 1. maj je pochela, bitje zlo i naopako... i tako. =)

SAMO REJV!

Uzivajte!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...