Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bljf, izasao sam sinoc da popijem jedno pivo, otisao kuci, i pre 11 legao, ne znam gde je levo od spavanja %)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Za 2 dana će biti godinu dana sa devojčicom.

Spremio sam skoro sve za to i sad odmaram, slušam Dr Kucha i čitam Garniera...

Život je lep... Je l' tako Neo?

dok ti budes "spremao sve" za mesec dana, 6 meseci, godinu dana i osmi mart..... prcace ti se devojke iza ledja.... kad skapiras da ta sranja ne znace nista, onda postajes alfa kandidat

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

dok ti budes "spremao sve" za mesec dana, 6 meseci, godinu dana i osmi mart..... prcace ti se devojke iza ledja.... kad skapiras da ta sranja ne znace nista, onda postajes alfa kandidat

Nazalost, iskustvo samo potvrdjuje ove cinjenice :(

Inace, dobro jutro svima...malo manje duva od jutros :)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

vidi ga ovaj dragan, sto je nervozan lik :P

diplomski peglam, danas konsultacije tunajt plastik, a onda - barselono dolazim ^ _ ^

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

upao sam u seriju spavanja probudim_se_a_onda_spavam_josh_2h i josh mi se spava :]

Pesma-mrtve-dece na internetu udara ribe lopatom u facu, emil bugarin im u RL-u pridržava vrata i donosi kartofi s sirene :)

al to je okej, jer to je vaginin posao :)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Pesma-mrtve-dece na internetu udara ribe lopatom u facu, emil bugarin im u RL-u pridržava vrata i donosi kartofi s sirene :)

Ne ne ne.... nemam nista protiv ja pridrzavanja vrata, da me drugovi ne razumete pogresno. Ja cu prvi da zadrzim vrata svojoj devojci i da joj donesem nesto (zato sto zasluzuje). Zato smo i zajedno tolko dugo.

Uglavnom, moj hejt je bio usmeren ka "kupujemo stvari i obelezavamo godisnjice itd" imam jaku averziju prema tome , i kolko sam video iz posrednog nekog iskustva drugih ljudi ovako sa strane, te fore "2 nedelje nam je, mesec dana, 3/4 godine, kurac palac" su uglavnom produkti nekih veza u kakvim ja nikad ne bih bio.

Dakle.... pushite ga.

i samo za sejnta... "VAMOS !"

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

alergo update!

nisam alergican uopste na biljnu i zivotinjsku hranu, tj hranu uopste \o/ sto je odlicno!!!

dakle, definitivno samo korov (neke) biljke, sutra ujutro zavrsni, konacni test! KOJI KOROV KONKRETNO!

i tako ...

sada na kunt! vreme obecava da cu se naspavati!

Link to comment
Share on other sites

alergo update!

nisam alergican uopste na biljnu i zivotinjsku hranu, tj hranu uopste \o/ sto je odlicno!!!

dakle, definitivno samo korov (neke) biljke, sutra ujutro zavrsni, konacni test! KOJI KOROV KONKRETNO!

i tako ...

sada na kunt! vreme obecava da cu se naspavati!

e stanko...BOLI NAS KURAC ZA TVOJE ALERGIJE!

:D

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

dakle, definitivno samo korov (neke) biljke, sutra ujutro zavrsni, konacni test! KOJI KOROV KONKRETNO!

Na HAJDUČKU TRAVU!!!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

dok ti budes "spremao sve" za mesec dana, 6 meseci, godinu dana i osmi mart..... prcace ti se devojke iza ledja.... kad skapiras da ta sranja ne znace nista, onda postajes alfa kandidat

Jako si pametan kad tako zaključuješ.

^1 To je bilo sa bivšom.

^2 Ovoj trenutno devojci nisam kupio ništa od Novaka, a u međuvremenu joj je bio rođendan u januaru, pa Dan Zaljbljenih, 8 mart itd.

Mogao bi malo da promisliš pre nego što se isereš.

A baš me zanima čime je tvoja riba zaslužila da bude sa likom kao što si ti koji usput može da napiše ovakve izjave.

Ja mislim da je red da postrojimo miru, dz, i ovo malo vaginaliteta sto dolazi ovde i da organizujemo takmicenje ko bolje jebe.

koga bre boli kurac da li riba svrsava, vazno je da ja svrsim

Prestani da izigravaš alfa-mudo po forumu kad se iz tvojih postova vidi da si sisica.

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...