Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Ideemmmoooo:

Dobar tek svaki šesti ”punto“

25. april 2009. | 01:53 | Izvor: Politika

Beograd -- U fabrici ”Fijat Srbija“ je do prošlog utorka montirano 305 ”punta“, od čega su ”Fijatovi“ inženjeri odobrili svega 54 vozila, piše “Politika”.

Kako piše ovaj list, delovi koji stižu iz Italije ili nisu dobro presovani, ili radnici ne umeju da ih montiraju kako treba. “Politika” tako navodi da se zazori između haube i blatobrana teško šteluju, te da je s jedne strane, hauba milimetar ispod, a sa druge dva iznad i prelazi preko fara.

Ceo proces montaže je kompjuterizovan, pa je malo verovatno da tu dolazi do propusta. Istovremeno, ovakvi problemi se nisu javljali dok je ”punto“ izlazio pod nazivom ”zastava 10“.

Lakirnica je najslabija karika u lancu proizvodnje jer je tehnologija stara i automobili se farbaju ručno. Tako je jedna serija “punta” prošle nedelje je sišla sa trake bez prednjeg branika jer u ovom pogonu nisu stigli da ga ofarbaju.

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gazde fijata hvale dan kad im je uletela Zastava i kragujevac i srbija po onako povoljnim uslovima.

A Žabari su iste lenštine kao mi i ostalo.

Veruj mi jebe se njima za 100 punta, dobili su oni puno ;)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

jutroske!!!!

dule, nadam se da nije jetra,tj da nije opasno, mislim, 'samo' mi je 3x pojacana vrednost (pise da je ok 0-21, a ja imam oko nesto preko 50 cega vec)

stanko ne paranoisi vise, postaces hipohondar!

ma samo rejv!

beži tamo, svinjo alkoholičarska!

:(

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Od tsunamija do sunca ... sve sam prosao danas ffs :(

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

mislis gilbertov sindrom:)...to ti je genetska hiperbilirubinemija, tj povecan nivo bilirubina zbog smanjene aktivnosti jednog enzima...a bilirubine stvara jetra, bitni su za mnoge stvari, a najvise za varenje i metabolizam masti...najcesce su poviseni ako je ostecena jetra ili zapuseni zucni putevi...i tako, jebacu te ako me trolujes :D

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

mislis gilbertov sindrom:)...to ti je genetska hiperbilirubinemija, tj povecan nivo bilirubina zbog smanjene aktivnosti jednog enzima...a bilirubine stvara jetra, bitni su za mnoge stvari, a najvise za varenje i metabolizam masti...najcesce su poviseni ako je ostecena jetra ili zapuseni zucni putevi...i tako, jebacu te ako me trolujes :D

Kad sam bio na pregledu za vojsku poslali su me kod interniste jer sam imao povisene bilirubine, pa, posto ti tamo niko nista ne bi rekao, moram da pitam tebe. :D

DULE WILL I DIE?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...