Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Juče u kaesteu, igraju tip i riba uz neku bržu pesmu i u toku skakanja tip je prevrne džudo zahvatom iz desnog ramena i riba padne i zvekne glavom o patos (nije bilo metal veče btw).

Posle su se grlili i ljubili do kraja večeri.

Sve su iste.

Link to comment
Share on other sites

Ne, prosto me nervira ta ženska glupost. Fini izduvaju, retardi jebu.

jbg kod dosta riba sa nizim intelektualno-evolutivnim statusom, josh uvek postoji primitivni nagon po kojem ocenjuju koji je muzjak dobar za parenje...taj nagon izazivaju neki oblici ponasanja koji su tebi strani, jer si kind natured ;)

tako da, ili se odseli negde gde, potencijalno, ima vishe riba koje bi zelele da imaju potomke sa tobom i tako osigurale svoje gene kroz high-tech ili postapokaliptichnu eru koja dolazi, ili nadji ovde neku takvu zenku(ima ih, nije da nema) ili stop bitchin! :))

Link to comment
Share on other sites

ma to su gluposti, to shto vudu otje jeste da stoji ispod treshnje sa otvorenim ustima i da mu upadne najzrelija i najsochnija u usta, umesto da se popne na drvo malo izgrebe, probere i sladi se :]

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

I da ta najzrelija i najsocnija samu sebe ocisti od kospice tokom leta.

Oh tresnje om nom nom

Inace btw bio na vinjau do usca kafane, pa ajd do onog trznog centra. Uzasno uzasno veliko, kolica za bebe skupa omg.

Inace light saber za mog naslednika je 35000, morace da se pristedi.

I jos vidim da je i lenovo izbacio netbook sa 10" wide ekranom, ssd hardom, normal hardom, znaci vrh za 30 000 (tj 29 999 lol). Uzas kako sam sebe sprecavam da bacim pare na to nije mi jasno. Pluus usao u onaj MAC shop i plakao kako je ono lepo.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Ma govno zagusljivo ko i svako drugo. Seme im se zatrlo. Mada po obimu ljudi unutra (subota prepodne, praznik) nece jos dugo - nadam se.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Ma govno zagusljivo ko i svako drugo. Seme im se zatrlo. Mada po obimu ljudi unutra (subota prepodne, praznik) nece jos dugo - nadam se.

pa ne znam kako vam je to zagushljivo, ajde josh nisam bio al kad mi kazhu da DC zagushljiv .. ono wtf ?! na shta vi dishete na stopala :D a neka navala je klasika zato shto je novo

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

meni je Usce loshije od DC-a i odaje veci utisak o zagusljivosti jer unutra ima manje prirodnog svetla, zbog vece spratnosti i nekih arhitektonskih reshenja.

a te priche o propadanju trznog centra - lol. Ovde je narod toliko povodljiv, toliko povrshan, toliko da ne kazem jadan ali zaista to jeste posle svih ovih godina da ce kupovati i trositi pa i na kredit, zbog privida srece koju ti donosi neka materijalna stvar

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

pa to se zove onda manjak prirodnog osvetljenja, a ne zagushljivost :] meni za sada poshto josh nisam bio jelte, ushtje samo spolja izgleda katastrofa .. ona prevazidjena plastika od pre 10 godina katastrofa i josh na takvoj lokaciji. al dobro kapiram da imaju shkea da 10x promene istu ipak su ushtedeli na pochetku ;)

a ovo drugo ti je glupo, tako je svuda ne samo kod nas ..

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

hteo sam kasti da je malo ljudi unutra imajuci u vidu da je subota/praznik i da je novo.

Kuglana prazna, big bang sablasno prazan, CT shop prazan.

Jedino sto je bilo ljudi koji jedu i bleje.

A oko zagusljivosti, ne znam, ja kad udjem u neki TC osecam se kao djavo u crkvi, sve me svrbi, vruce mi je, bole me ledja, suv nos...

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Pivo i rostilj za rucak, a veceras random 18.-ti rodjendan fak jea, fak jea, fak jea!

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

dok ne pocrkamo :D

bio sam u kafani, najeo se i nalio spricera, sad mi je ko kamen!

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...