Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

^dobro me podseti, bolje da sredim bajs sto pre inace mogu da ga bacim a nije ni 10km presao -.-

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Hoho, bio u bg-u, nisam otishao na tekmu. :(

I koja jebena stoka su ovi navijachi. Neki likovi iz subotice ishli u kombiju ispred mene, i cirkali pivo od subotice i taman ispred mosta po najvetjoj guzhvi oni staju da pishtaju na bukvalno svakih 150 metara. A marica iza njih i bole ih dupe.

Link to comment
Share on other sites

Hoho, bio u bg-u, nisam otishao na tekmu. :(

I koja jebena stoka su ovi navijachi. Neki likovi iz subotice ishli u kombiju ispred mene, i cirkali pivo od subotice i taman ispred mosta po najvetjoj guzhvi oni staju da pishtaju na bukvalno svakih 150 metara. A marica iza njih i bole ih dupe.

Siso sto se nisi javio da izblejkamo malo :(

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

sad sam cuo da je jedan "drugar" pao...napio se i naduvao bolid i toliko se odvalio da je dimnu koju je hteo da unese stavio mrtav ladan u dzep nije ni sakrio...debilcina...zbog takvih idiota me blam sto idem na utakmice...

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Siso sto se nisi javio da izblejkamo malo :(

Ma bio kod doktora.

Krenuo u 3, doshao u vma u 15 do 5. U 5 imao pregled, u 5 i 10 bio gotov, u 5 i 20 bio pored jna u kolima, u 7 kutji.

Drage volje, al jbg. Sad tje roshtilj pa tjemo da se diramo, xixi.

Link to comment
Share on other sites

sad sam cuo da je jedan "drugar" pao...napio se i naduvao bolid i toliko se odvalio da je dimnu koju je hteo da unese stavio mrtav ladan u dzep nije ni sakrio...debilcina...zbog takvih idiota me blam sto idem na utakmice...

I jel zgutao 11 eksera i posle pojeo baklju na suvo bez da zalije lozovacom?

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

I jel zgutao 11 eksera i posle pojeo baklju na suvo bez da zalije lozovacom?

Ako hejtujes mene sto se "dicim" tim drugarom ili sl. gresis...upravo sam rekao kolika je to debilcina i koliko me sad boli kurac kad je izabrao da slusa jos vece debile...

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

nastavi bas me zanima vas specijalni odnos!!

Jel skazi iz II-gog tri opet vario iz skole?

Jel Gudra palio stolice na derbiju?

Pls daj nam jos sjajno zanimljivih detalja!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

brate vuduu je i dvolitra bipa i razmenjivanje dimova niske drine bez filtera sa ribom hedonizam. pricaj nam pricaj!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

fatso, sto me mracis :p

elem, popusio sam i za basket i za cs i za sve i tako...ali bar vreme sabija pa ce se nadoknaditi ;/

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

omg najzad sam pronasao Ace Combat 1 i 2 ... sreca sreca radost :D

Malo da se vratim u stare dane kada je sav movement u igrama bio na Dpad-u \o/

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...