Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

obrisao fb opet (prosli put na mesec dana) sad mozda i na duze, obrisao sve igre osim dote. i da vidim koliko mogu vise vremena da odvojim za lepse stvarii na otvorenom.

a u pm :D

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Глупи ејел, изгуби један меч у цс-у и одмах обрише све игре. :(

Кул ми је ова тјирилица јер сам неспособан да променим, тј мрзи ме да кликнем два пута и да опет искуцам овај пост.

Link to comment
Share on other sites

ja problema sa gacama i carapama nemam, svaka dva meseca, kad mi moje zalihe nestanu(mogu da se zakunem da imam nekog goblina koji ih krade) pljunem kevi i caletu par hiljada da mi kupe nove, poslednji put su me odusevili, kupili su mi neke gace sa kosturima koji se jebu, pa onda gace crvene,zute,narandzaste,zelene, i ljubicaste boje

epic :)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

realno, mrzi me da kucam ;) al kontam da ce imati neko da doda.

odo spavam, odlucio sam i da lezem pre 00 umesto oko 4-5 kao poslednjih nekoliko godina xD

neko se skida sa cigareta a neko sa ovog budjavog zivota ahaha koja patetika :D

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

Nema gore stvari kada ih imaš previše, dve pune fioke u mom slučaju. To mi najviše oduzima vremena kada se spremam, naći čarape odgovarajuće boje, da nisu negde poderane i da su u paru.

zato ja ne sparujem carape i resena stvar :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Milica Lazovic

sxta kakisx tu¿ nobody likes h8ers...

Ivan Todorović

Esi čuo Miloše, ne kaki.

Milica Lazovic

A jadan ko zna sxta mu je pa tako pricxa... Gisxic mawi... :(

Ivan Todorović

Što ga ne utešiš?

Milica Lazovic

Mmmmoooolllliiiimmm? Pa waljda ima on ko ce da ga tesxi....

Ivan Todorović

Nema, ostavila ga je. Vidiš da je zato tužan.

Pomozi mu.

Milica Lazovic

Pa jbg...kako ja da mu pomognem... Sxta je toliko losxe uradio da ga je ostawila? :P i posle on kaze da dewojke nisu qcxke..

Ivan Todorović

Nije sad vreme za takva pitanja.

Čovek je razočaran, i jedini način da mu bude bolje je da krene dalje.

Ovaj Vudu, zlata vredan! [:D]

P.S.

Chiji je alt Rising Sunce? Ajde, dosta je bilo zajebavanja! [;)]

Link to comment
Share on other sites

ja problema sa gacama i carapama nemam, svaka dva meseca, kad mi moje zalihe nestanu(mogu da se zakunem da imam nekog goblina koji ih krade) pljunem kevi i caletu par hiljada da mi kupe nove, poslednji put su me odusevili, kupili su mi neke gace sa kosturima koji se jebu, pa onda gace crvene,zute,narandzaste,zelene, i ljubicaste boje

epic :)

A znaci ti si taj koji kupuje takve boxeraje ? Jel imas i one sa kurchevima? :))))))

I da,u tom slucaju,posto pricas o takvim boxericama,ne treba da im das par hiljada,nego 500 dinara,posto su to buvljacki hitovi :)))))))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Igrao sa drustvom prokleti mortal vs dc comics na kutiji... i to ravno 6 sati non stop Oo

Kakvog sam samo drama nabavio, usro sam se koliko je dobar, i to citavih 31 giga !

Sutra cu da vrtim malo drama :))

Nego jedno krucijalno pitanje za sve:

SPRCALI ?

Link to comment
Share on other sites

kao vise ne igras igrice?

ril lajferu jedan [}:)] [}:)]

Jedno stavno sam prestao. Ujdem na battle.net , kao da igram dotu, i posle minut lupim ALT+F4. Mrzi me da koristim mozak vise :((

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

drugar me lozi da idemo u moncu u septembru na f1

300 eur smestaj i to, karta od 90 do 500 eur, kvalifikacij,e porshe kup i trka, poseta ferarijevom muzeju i tako ti tripovi... nisam pametan... josh kao AJMO VOZOM!

hmm....

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...