Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pokusavam da izbegnem nasilje u svakom trenutku;)

ko me malo bolje zna,shvatice da sam oduvek takav....jer meni kad pukne...bolje je ne biti u blizini:)

evo primera.zajedno sa caletom sam gledao tekmu i zaspao.posle mi je rekao da su klinci ispod prozora divljali,pijani,nagudrirani stavec,celu noc.neko od komsija im je rekao da se stisaju,neko od njih na keca "sidji dole da ti ^$%# mamu".da sam bio budan takav bezobrazluk ne bi izdrzao i prvi bi izasao napolje,pokusao da im objasnim da je bolje da se stisaju(za svaki slucaj bi pomenuo da sam zvao muriju),nego da se svadjaju sa stanarima.jeste,verovatno bih popio batine,al bi barem dobro razmislili sledeci put da li ce da se izivljavaju ispred tudje zgrade,ni ne pomisljajuci kako bi bilo da se neko dere u 3-4 ujutro njihovoj kevi/sestri/caletu pod prozorom.aj da to rade jednom u ne znam kolko,nego to rade svake noci.

Izvini, ali ja iz ovoga nisam zakljucio da je bolje ne biti ti u blizini nego da si prespavao male retarde koji su urlali (jebem im majku, sve bi ih pobio btw)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

nemam problema sa bukom na gajbi, ali komshije, konkretno 2 ortaka koje znam iz shkole, zive sa svojim porodicama, obojica imaju malo dete i pizde od gomile klinaca koji se skupljaju ispred zgrade(inache, oni su sa druge strane zgrade, pa zato ja nishta ne chujem) veliki im je problem, jer su im deca bash mala i bude se nocu i sl.

Link to comment
Share on other sites

Kad smo vetj kod nasilnishtva, danas bio u skcu lokalno da odnesem neki dopis bla bla, i gari koji se zatekao tamo mislio da sam huligan zbog barberija i dao mi knjigu "Arheologija nasilja". Sav sam bash huligan. \o/

Pao mi sistem kutji na kompu i chekam do sutra da reinstaliram win. Sad blejkam u igraonici i trujem se !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...