Jump to content

Potpuno novi SBB Internet! Sve je brže ovog proleća!


stefanm

Recommended Posts

Pise na sajtu onaj prvi paket je free sto inache dobijam sa 60+ kanala cenovnik novi kada placas "mix paket" A i pitao sam pre nego sto sam narucio dekoder i tu D3 televiziju, + komsija je pre 3 meseca uveo

mislim glupavo je ako mene pitas uzmes taj dekoder tj dobijes od njih potpises ugovor na recimo 12 meseci i ne placas vise tv a dobijes net mnogo brzi jedni sto te iseku jeste sto moras fixno svaki mesec da placas sledecih 12 meseci

A posto ja vec 3 godine i ovako i onako placam svaki mesec :)

ja mislim da osnovnih 750 dinara moraš da plaćaš svejedno, a da uz taj ugovor nema doplate za digitalnu televiziju.

Pazi u ovoj zemlji sve je moguce! Mozda me slagala ova preko telefona ali ne bi me odradio komsija ...

ali sutra ce oni momci sto dodju da ugrade dekoder ako ne bude tako uvek mogu da ih oteram u tri lepe :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 199
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hahahahah sad mi je covek ugradio digitalnu televiziju

i ja ga pitam sad sa mix paketom ne placam tv ? on kaze pa ovaj ne placas ali onaj sto si do sad placao placas

Pa gde to pise ? - pitam ja njega

Pa na racunu koji budes dobio. - Rece on meni

Sve u svemu sve je isto samo moras svaki mesec da placas znaci nema ono preskakanja meseca nego svaki mesec pare na sunce

ja i onako placam vec 3 godine tako da mi se isto vata ...

ali 1.5 MB i 4MB i onako placam svaki mesec sto ne bi imao brzi net, realno.

Link to comment
Share on other sites

a šta je bilo sa onim da ćeš ih izbaciti iz kuće ako kažu da i dalje plaćaš osnovnu pretplatu? :)

daj malo info-a o toj digitalnoj tv koju si uveo. kakva je slika? 4:3 ili wide? je l ima HD kanala? jesi dobio DVR ili samo digitalni risiver?

Link to comment
Share on other sites

daj malo info-a o toj digitalnoj tv koju si uveo. kakva je slika? 4:3 ili wide? je l ima HD kanala? jesi dobio DVR ili samo digitalni risiver?

ako je uveo D3 i dobio standardni risiver koji SBB deli, onda je to digitalna televizija kolko sam ja Hju Hefner.

D3 receiver koji su meni dali kao izlaz ima samo analogne signale (SCART tj SVideo), tako da je to fail u startu. Džaba digitalni signal kada se terminacija vrši na analogni PAL (576p)... Inače ja taj D3 nisam kući palio mesecima, a zadnji put kada sam listao kanale ni jedan od njih nije bio HDTV. Mada, kažem, i da je bio ne bi vredelo pošto se na izlazu iz risivera gubi bilo kakav Hi-Def.

Link to comment
Share on other sites

a šta je bilo sa onim da ćeš ih izbaciti iz kuće ako kažu da i dalje plaćaš osnovnu pretplatu? :)

daj malo info-a o toj digitalnoj tv koju si uveo. kakva je slika? 4:3 ili wide? je l ima HD kanala? jesi dobio DVR ili samo digitalni risiver?

Lik koji je dosao da ugradi sve mi lepo objasnio, tako da ga nisam izbacio iz kuce xD

( to sto ona ćurka tamo sto radi nume da objasni to je druga stvar )

Pa ovo oni nazivaju digitalnom televizijom (debili) to mi je rekao i covek sto je ugradjivao. Ono sto dobijes jeste taj standardni dekoder. Razilka je da je nema, jer slika je ista.

( Prava HD televizija treba da stigne uskoro po sbbu, a i to ce da se placa fino kako sam razumeo lika )

Tako da samo ti uvale za dz ovaj dekoder kojim ne dobijes apsolutno nista bolju sliku, jedino sto imas dekoder koji ima neke dodatne opcije i sto mozes da placas one dodatne pakete sto imaju.

Jedino ako hoces da menjas pakete i brzinu neta treba da im javis do 25 u mesecu da bi ti sledeci mesec ukljucili sve to sto si hteo i da bi promenili racun sledeci koji ce ti stici.

Sve ovo zavisi od sluchaja do sluchaja kako kome odgovara. Meni npr. odgovara ovo da vezem kablovsku i net da budu u jednom racunu.

Jos mi odgovara da dobijem brzi net za iste pare jer i onako vec 3 godine placam manje vise redovno ( nekad mi se provuce da par dana nemam net ).

Ako sam nesto zaboravio pitajte tu sam :)

Link to comment
Share on other sites

Kolko para to zadovoljstvo ? :O

A jbt upload su mogli barem da naguraju malo vise, ovo je stvarno sramota. :/

Turbo Flat

14.790 dindzi ti je 60mb/2mb

a 7.490 dindzi je 30mb/1mb

trebalo bi da moze da platis 900 kinti i imas upload x2 ali nisam siguran da daju za ove pakete tj. samo na njima ne moze :)

Mozda Mitch moze da pojasni dal moze ili ne posto ima taj paket :)

Link to comment
Share on other sites

Izvini shto sam neuk, ali shta je arena sport?

imaju 3 kanala i sve zivo od sporta prenose...

http://www.tvarenasport.com/

ikom prenosi samo prvi, ptt valjda sva 3, a sbb nijedan.

prenose ls, le, nfl, drugi fudbal i sportove, isti ili bolji od sport kluba.

ocekujem da me nazovu oni iz sbb-a ali ne znam da li sada da menjam...

Link to comment
Share on other sites

ali cale uzeo :D hahah sta ce to njemu hahahahaha

ne treba konkretno njemu,nego dole u kancelariji ima nekih 8 kompova koji su 24/7 na netu... kad sam imao 10mbit (isto kod sbb-a) nisam mogao youtube da ucitam sa svog kompa, koliko su vukli protok. sad je ipak bolja situacija :)

inace,koliko znam,na ovim paketima nema tog x2,da platis da ti dupliraju. jeste,upload je sramota,ali ni 2mbit nije malo. navikli su nas na mali upload,tako da je sad 2mbit extra...

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...