Jump to content

Potpuno novi SBB Internet! Sve je brže ovog proleća!


stefanm

Recommended Posts

  • Replies 199
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

256 upload ... tako da prepolovite taj downstream na pola kad surfujete

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

ja eto i dalje radim na tome da pokusam da pojmim da se kod nas net prodaje u razmeri 1:16

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

jedina prednost sbb-a svo ovo vreme u odnosu na druge provajdere mi je bio veliki upload, odnosno 2:1 odnos, posto saljem svaki dan preko 100 mb, minimum, mejlova ili nesto dizem na neke servere. Nisam ovisnik da odmah odgledam najnoviji film ili seriju, nije mi neka razlika da li cu na film sacekati 3 sata ili 1 sat...pa bi im bilo bolje da su jednostavno pojeftinili ponudu

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Kako to zamisljate? Oni gledaju da odrze i povecaju zaradu. Jedino sto mogu da urade a da to garantuju sebi je da povecaju brzine jer niko im ne garantuje da ce Pera, Mika i Laza koji su kupovali najjeftiniji paket da predju da kupuju ovaj srednji. Ovako povecaju brzine, malo koriguju cene i svi srecni i zadovoljni. Plus ovde je najmanji paket bio 384/256 za 1360 din. sad je najmanji paket 1536/128 za 1530 din. Znaci za 160 din. i duplo smanjen upload dobijas 4 puta veci download. Za ljude koji skidaju serije i poneki film i igru pa malo bleje po rur-u i fap-uju na "klinke" i "gole zene", ovaj paket je sasvim fin. A i za igranje je dovoljan.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Ovaj odnos download/upload je sve gori i gori.... od 2:1 je stigao do 12:1 i 16:1...

Ovde navode kao neke "ogromne" prednosti u odnosu na ADSL:

http://www.sbb.rs/cms/view.php?id=735&start=15

http://www.sbb.rs/cms/view.php?id=154

a sada će se potpuno izjednačiti sa njim!

Zbog tog odnosa 2:1 sam se i opredelio za SBB...

Bolje bi bilo da su povećali samo upload

Edited by Nameless One
Link to comment
Share on other sites

ja po 45. put kazem da nam treba upload ffs....ako je neko toliki zaludjenik downloadom i torrentuje 24/7 dace 500-600 dinara za veci paket...a ja da placam tipa duplo jace pakete ili sl jer je ul sranje je smesno

pored svih ovih paketa mogli bi i jedni i drugi da uvedu "gaming" paket (sto bi bilo sasvim logicno) sa manjim dl i vecim ul

Edited by vLaDa_

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...