Jump to content

Milan Tarot


Recommended Posts

Jedna preporuka.Procitajte Da li postoje stvari koje ne postoje? od Voje Antonica.Jako fina knjiga.Ima o svemu od astrologije,NLO,vidovnjka...Tamo postoji lep primer o tacnosti astrologije.Naime,u Kanzasu su lokalni skeptici trazili pomoc u izboru posla.Umesto svojih podataka dati su podaci Dzona Gejsija,serijskog ubice.On je ubio 33 decaka i osudjen je na 12 smrtnih kazni i 33 dozivotne robije.Traen je savet u vezi posla koji je povezan sa radom sa decom.I svi su se slozili da ce biti u da je prava osobaza to(rodjen je da sluzi ljudima,te spreman je da pomogne drugima,te zraci nesebicnom ljubavlju..)

Oopps slucaj Dzona Gejsija je vec pomenut.

da samo sto je druga verzija sto nas dovodi do toga da je prica izmisljena :P

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 95
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hehe, dobra, dobra! idu mi na kurac pragmaticna proseravanja da u horoskopu nema niceg naucnog i da je to gomila gluposti. no shit sherlock, ali ne treba rusiti glupim ljudima sneska :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

hm, mislim da ste otisli predaleko od teme. imao sam priliku da sedim sa covekom, pricam o tome i jasna je jedna stvar LIKA BOLI KURAC ! zajebava se, provalio je foru da na lak nacin, glupiranjem zaradi i to cini na najbolji nacin (potpuno nedodirljiv na prozivke a i zakon mu ne moze nista realno). Pritom se nije nafurao i sta ja znam nego ostao normalan lik iz kraja koji bleji sa drugarima. to sto u ovom narodu nema ni 10 posto inteligentnih ljudi nije njegov problem. Na kraju krajeva on nikog ne tera da ga nazove, jel.

TAROT MILAN CAR URA !

pogledajte ovo i bice vam jasno sve

Edited by tomash

mama mene boli noga.

Link to comment
Share on other sites

tomaše prestani da se drogiraš

mama ti tomash.

a mi smo sve vreme pricali da je bas u njemu problem?

znam da niste, samo sam pokusao da dam ljudima predstavu o cemu se u stvari radi i kakav je on.

problem je u ljudima mos def, i mislim da drzava tu ne bi trebala da se mesa, sto bi.

peace.

Edited by tomash

mama mene boli noga.

Link to comment
Share on other sites

Pritom se nije nafurao i sta ja znam nego ostao normalan lik iz kraja koji bleji sa drugarima.

ovo je presudilo [roflmao]

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

zabrinuo bih se da sam milan tarot i da zapostavim ljude zbog "popularnosti" steknute tako sto sam govorio ljudima da namazu pastetu na glavu i idu na tombolu :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

sve u svemu zacin c.momak se nafatirao para.kako zasto,to je drugi problem.idalje ima histericno dobre momente:)u emisiji se predstavio tacno kao sto je hteo,tako da ne bi trebalo niko da ga osudjuje.eo sad lesi glupe bosance tako da me libo ckura,a da takve i slicne "emisije" pozovi za 80 din da ubodes koja je zivotinja ko* treba zabraniti,naravno.

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

omg kakva guska ovaj antropolog sta li :)

inace moja podrska vidovnjacima, astrolozima, numerolozima, stagodlozima, gde bi nam bio kraj da zatucani deo naroda ostavi sve pare njima i onda izumre i potpuno nestane. Jebeni darvin na delu.

Edited by trooper
Link to comment
Share on other sites

omg kakva guska ovaj antropolog sta li :)

inace moja podrska vidovnjacima, astrolozima, numerolozima, stagodlozima, gde bi nam bio kraj da zatucani deo naroda ostavi sve pare njima i onda izumre i potpuno nestane. Jebeni darvin na delu.

pa da, ajmo da skinemo onda i semafore i oranicenja brzine, pa nek prezive samo oni sa najboljim refleksima za volanom, oni koji najbolje procenjuju kad da pretrce ulicu i oni koji su bili dovoljno zajebani da zarade mnoo para, pa da uzmu kola sa sto airbaova. moli bismo u stvari da ukinemo celokupni drzavno-pravni poredak, pa da bude opsti survival of te fittest, to bi bilo do jaja. brate.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

hm,se neko seca Zeitgeista?ja odgledao samo prvi deo i dovoljno mi je da sam maltene celu emisiju odgledao s podsmehom.svako na svoju stranu vuce.covek kao prvo treba da ima veru u sebe.ako mu to nije dosta,tu je uvek religija.nema tu sta mnogo da se mrse muda:)

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

pa da, ajmo da skinemo onda i semafore i oranicenja brzine, pa nek prezive samo oni sa najboljim refleksima za volanom, oni koji najbolje procenjuju kad da pretrce ulicu i oni koji su bili dovoljno zajebani da zarade mnoo para, pa da uzmu kola sa sto airbaova. moli bismo u stvari da ukinemo celokupni drzavno-pravni poredak, pa da bude opsti survival of te fittest, to bi bilo do jaja. brate.

meni se svidja ovaj novi dulio shto je nepismen ;) skroz super ispadaju ti postovi :)

Link to comment
Share on other sites

pa da, ajmo da skinemo onda i semafore i oranicenja brzine, pa nek prezive samo oni sa najboljim refleksima za volanom, oni koji najbolje procenjuju kad da pretrce ulicu i oni koji su bili dovoljno zajebani da zarade mnoo para, pa da uzmu kola sa sto airbaova. moli bismo u stvari da ukinemo celokupni drzavno-pravni poredak, pa da bude opsti survival of te fittest, to bi bilo do jaja. brate.

Meni se ova ideja stvarno svidja, da neko izadje na izbore sa ovom idejom mozda bih i otishao da glasam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...