Jump to content

Pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Banovali su mi Friend Invite na Fejsu...

Razmishljam o alternativi... da odem do Beograda, pravac klupa ili kafitj negde u okolini Kneza.

Ima jedan problem... I WILL JIZZ IN MY PANTS a uhapsitje me zbog onanije u javnosti. :(

Link to comment
Share on other sites

ej pejo_ bogami cu te poslusati.

Ne ide vise ovo ovako,18-ti sat na poslu, bez perspektive da cu kuci

sreo sam ti danas zenu na stanici u zemunu. MOzda je ova tvoja golgota sa poslom neka karmicka shala da vam izravna trenutne muke, ili barem tvoje muke sa onim koje njoj uskoro slede :)

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

I najzad je pocelo toplo vreme omg \o/

Jedino mi ostaje sada da "vansezonski" popravim klimu (jer ako pocne sezona , lopovi ce da naplacuju 10x vise nego sada)

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

jedva čekam da se olešim tbfh

go go power rangers

nista bolje od spontanog neplaniranog opijanja :)

dobro mozda isti takav sex, ili opijanje pa divlji sex pa onda vruca pica, na terasi dok pirka vreo vetric... leeetoooooooooooo

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ijaooo,bio ceo dan na Adi sa devojcicom,prosetali krug,izblejkali,isuncali se malo,bas lepo bilo...

za veceras nemam nikakvih planova,vidim da ce pasto gta4 ili mix neki... :)

edit: da,da,svratio sam do lilly-ja,kupio one uloske mach3...dakle to je ono pakovanje,2 komada valjda...i naplatili mi to 700din...jel su oni mene nesto zajebali(ja sam u nekom tripu da je prosli put bilo 300 fazon) ili je takva sad cena? Oo

Edited by LESkO

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

ijaooo,bio ceo dan na Adi sa devojcicom,prosetali krug,izblejkali,isuncali se malo,bas lepo bilo...

za veceras nemam nikakvih planova,vidim da ce pasto gta4 ili mix neki... :)

edit: da,da,svratio sam do lilly-ja,kupio one uloske mach3...dakle to je ono pakovanje,2 komada valjda...i naplatili mi to 700din...jel su oni mene nesto zajebali(ja sam u nekom tripu da je prosli put bilo 300 fazon) ili je takva sad cena? Oo

ma koji ce ti to kupi ono pakovanje BIC brijacha i GG ... ja sam se tako tripovao sa mach3 dok nisam probo stari dobri BIC ... samo prvi put ima KRVI :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...