Jump to content

Pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kvalitetno nolajfujem za sve pare.

sedim za kompom, il drkam djavola, il drkam php [:D]

aRtaRd zonka clvl88 radi /p8 hell pit runova, i dobija prosecno 6895758 XP-a, sto znaci da mi za 88 > 89 treba nekih 20-25 runova max...

(yes, i keep track of my experience per run [:D])

kad dignem lvl, podelicu sa svima vama (koje apsolutno boli kurac za to) tabelu progresa, cisto zato sto mogu [^]

\m/

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

bah, funny...

samo se vi ogledajte u povrsini vode, i cvikerima svojih protivnika u rezolucijama 124423*38384, i umarajte se skacuci po mapi, ja sam vise nego zadovoljan Diablom, i igrama koje se ne trude da budu realne, i ne daju predrk na vizuelno, a skrnave gameplay :)

[^]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Crkla mi je pumpa za benzin na autu i sada kao jurim oglase da naruchim. Sranje je to shto mi pumpa treba samo da upalim auto dok ne prebacim na plin. Dakle, pucam 100 jura samo zbog toga :) jel zna neko neku pouzdanu prodavnicu auto delova za ford. Proshli put sam naruchio neshto iz Zemuna, poslali mi pogreshno, pa sam morao da se cimam i reklamiram, da bi mi na kraju ispalo i skuplje nego da sam kupio u Vrshcu.(gde je brijanje sa cenama, inache) mozda uzmem i neku polovnu za malo para, ali to mi je tek sumnjivo :)

Link to comment
Share on other sites

Bio na faksu celo popodne. Baš sam se nešto naložio na ove studije medija. :)

Inače ne znam gde da nađem na netu normalan Windows XP Service Pack 2 da instaliram sestri, jer sa Service Pack 3 joj pola stvari ne radi krenuvši od nekih programa pa do igara. A sa običnim Windowsom joj ne rade sve igre koja ona hoće... I sad tako jurim ovaj drugi, ako i sa njim ne radi nešto, ima da je vratim u DOS. :D

Ako neko ima neki link neka mi pusti ovde ili na pm. :)

Edited by Vlad-_-b

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

bash sam arhitekta - umesto da odem na bivshi faks da slusam izlaganje jednog od najpoznatijih arhitekata danasnjice (Daniel Libeskind - radice novu Kulu Slobode (freedom tower, visine 1776 stopa) na mesto kula bliznakinje) ja sam odabrao veceru u kineskom restoranu sa prijateljicom...

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...