Jump to content

Pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nece Danica, ne odgovara joj vreme jebga.

Ja nemam loptu, valjda ce nemke da ponese... ili kreator.

E PA KRECEM JA SADE

Kreator prosli put kad je poneoo loptu vi ste mu rekli da vam treba lopta a ne krpenjaca!!!

Elem, super basket bio, Peja je sisa i tako to :D

@Lesko: Bice mozda sledece nedelje i oko uskrsa mozda.

Edited by kreator_

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

poduvao sam na kobas za upis mastera na 2 od 4 faksa, sad cekam da vidim sta ce da bude za ostala dva :(

bio kod ortaka, pravili palachinke, malo cirkali votku i blejali...bas se nesto lepo osecam. ne zbog votke hh.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

U 3. godini mi je odobren diplomski, tj. bachelor rad koji bi trebalo da se radi u 4. ^__^

A moguce i da taj softver koji pisem nedeljama udje u nastavnu ustanovu ftn-a i pocne da se koristi u obrazovne svrhe ^__^

^__^ ^__^ ^__^ ^__^ ^__^

Znaci do sada se na 1. godini u doticnoj laboratoriji za otvoreni softver radilo sa gcc-om, g++-om, ddd-om, a sad ce i na dakijevom softveru ^__^

Link to comment
Share on other sites

U 3. godini mi je odobren diplomski, tj. bachelor rad koji bi trebalo da se radi u 4. ^__^

A moguce i da taj softver koji pisem nedeljama udje u nastavnu ustanovu ftn-a i pocne da se koristi u obrazovne svrhe ^__^

^__^ ^__^ ^__^ ^__^ ^__^

Znaci do sada se na 1. godini u doticnoj laboratoriji za otvoreni softver radilo sa gcc-om, g++-om, ddd-om, a sad ce i na dakijevom softveru ^__^

eee da vidis sta sam ja sve postigao u zivotu, al se ne hvalim sa time na ruru. ;)

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...