Jump to content

Pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

eh zivote, izgleda da cu i veceras da cirkam...btw, definitivno prodajem za adu sutra (da, znam da vas boli kurac:))

Brate, Dule...pa ti si lekar, dodji da ga lecis :)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Kako sam se dobro proveo danas u Kgu, home-made crveno pivo FTW!

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

vadite najepskiji topik u istoriji rura iz sefa :)

i dan danas, kad se setim "kupash se, a? boli te kurac" padnem u komu :)

Edited by vLaDa_

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

vadite najepskiji topik u istoriji rura iz sefa :)

i dan danas, kad se setim "kupash se, a? boli te kurac" padnem u komu :)

kristinu ??

btw, 3 dana mi je u glavi izvesna igra, tako da sam je reinstalirao i presao dark kampanju ocas posla :)

1 rerun cisto za perfect mode, da mogu da furam i battle droida ako mi se oce :P

mnogo je dobra igra bemti lebac :)

1280_enclave_screen02.jpg

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Čoveče, taj topic ko da je od pre 20 a ne od pre 3 godine, koliko ljudi drugačije i opuštenije pričaju na njemu :)

eto, ja sad odoh i procitah ga celog i imam potpuno suprotan utisak, tj da su svi tu sa svojim maskicama nastupima, mogo bi da prepoznajes postove i bez usera i avatara:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

da brate, moguce, ali tada si mogao da napises normalan post bez trojice koji ce da dodju sa "Haha, stvarno si to uradio" "ludice" ili slicno... :/

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

e vidis, ja sam to isto pricao pre tri godine za one tamo tri godine ranije:) tako da mislim da to jednostavno krenes da primecujes kad se tebi skurci, a u stvari je isto sve vreme.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

sto ste zakljucali to, svega vam

Čoveče, taj topic ko da je od pre 20 a ne od pre 3 godine, koliko ljudi drugačije i opuštenije pričaju na njemu :)

da brate, moguce, ali tada si mogao da napises normalan post bez trojice koji ce da dodju sa "Haha, stvarno si to uradio" "ludice" ili slicno... :/

evo par fora:

kad sam bio u spaniji startovao neku random ribu:

hello i love you can you tell me your name?

-but you just met me? how can you love me?

did you ever hear about love on first sight? :>

naravno nije mi uspelo, mozda i bi da se nisam klatio koliko sam pijan... :)

ludica : ))))))))))))))))))))))))

Bring It

Link to comment
Share on other sites

"hello, i love you won't you tell me your name

hello, i love you let me jump in your game

she's walking on the streeeeet..."

:)

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

^ako neko da link, hvala mu :)

@sini, fora nije smesna(jeste ali ne u toj meri) i ne kapira se ukoliko se ne cita topic pre toga :) ucombu je to epic win :D..a valja nekad ceo od pocetka da se lista :D

Edited by vLaDa_

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...