Jump to content

Pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

get smart

pride and glory

the story of a David Gale (mislim da je tako nesto,zaboravih)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Dobro jutro svim radesnicima, a i onima koji to nisu...

Od jutros isprevodio boga oca i sad cu malo da blejim...mada, dosao je gazda, tako da nista od bleje :(

Mrzim radnu subotu...:(

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Cek, ne placaju te na vreme i ti im dolazis radnu subotu? lol.

Juce dobio veci deo zaostatka, pa sam danas srecan :)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Jel gazda bio u fazonu imam dobru vest i loshu vest, shta cesh prvo?

Ajde daj dobru prvo.

Stigle pare.

To bre do jaja(u sebi:auu al cu da se oderem vecheras), pa shta onda moze da bude losha?

Dodji sutra u 8 na posao.

Ali shefe subota je sutra...?

U 8.

Edited by CABKE

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Sedim za kompom, pocne napon da varira, nestane faza, pogledam osigurace, sve u redu, otvorim ulazna vrata i iz hodnika pokulja crni dim....ukenjam se, izletim na terasu, nigde nikoga, reko ko mu jebe mater, nabijem duks preko usta i izletim u hodnik, sidjem u prizemlje, komsije vec ugasile strujni orman....cela zgrada nema struje u pola stana, cekamo coveka iz EDB-a.....ludilo...

Link to comment
Share on other sites

Orao preživeo sudar sa kamionom

from B92 Vesti

Kraljevski orao, koji je udario i razbio šoferšajbnu šlepera, ne samo da je preživeo sudar, već je posle toga napao dvojicu šofera i primorao ih u beg.

Sudar sa kamionom, na autoputu u Nevadi, iznenadio je sve jer je pokazao da je orao u stanju da izdrži snažan udar kamiona. Kraljevski orao, težak oko sedam kilograma i sa rasponom krila od dva metra, udario je i probio šoferšajbnu šlepera koji se kretao velikom brzinom.

Jebem ti, sta ti ptica...:)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

omg, sedim za racunarom, i racunam lol,

elem, ubudjao sam se tako u fotelji, i nazove me brat:'grok grok aj da guras auto nece da upali...'

i kao push mid ftw, gurali smo auto jedno 10 metara uzbrdo bez prestanka, kao da se zaletimo da ne bi stali na vrhu, omfg, evo sada umirem, srce mi je u predelu vrata, kalorije na nuli, grlo vec sjebano od nepravilnog disanja... fail.

@ orao, gj m8.

There are people who almost never smile but are almost always happy.

Link to comment
Share on other sites

doshla kevina drugarica kod nas, ja udjem u sobu da se pozdravim i ona mi kazhe "jao promenio si frizuru" a ja reko "da, da, vidim i vi ste" i dobijem odgovor "takve su okolnosti"... i posle 5 sekundi skapiram da je zhena pochela da nosi periku zbog hemoterapije :/

epic fail

Link to comment
Share on other sites

epic

[roflmao]

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

doshla kevina drugarica kod nas, ja udjem u sobu da se pozdravim i ona mi kazhe "jao promenio si frizuru" a ja reko "da, da, vidim i vi ste" i dobijem odgovor "takve su okolnosti"... i posle 5 sekundi skapiram da je zhena pochela da nosi periku zbog hemoterapije :/

epic fail

Konacno srodna dusa u epic failovima te vrste.Kad bih uzeo da pricam sta sam sve rekao i kome ne bih zavrsio na dve stranice.Ali evo ti spika pre nedelju dana na faxu.

Ortak neki ekstra (kolega) sprdamo se stalno,pokazuje mi sliku nekog gay lika na netu,smesan ono roza frizura neka majica i te fore.I ja kazem sta to ti cale?A njemu cale poginuo u Vukovaru...

Znaci deseti put da tako nekog izbedacim...Epic...

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

pa kad smo kod toga :D ortaku je umro cale znali smo svi :D i sad njega dugo nije bilo na treningu i on se vratio i ja kao sta je nema te jebe te cale pa nece da te pusti :D beeedaaaaaak :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

^^pa jel jeste ?

salim se, jeste bedak...kapiram da se napravio lud jer ne zna sta da kaze :/

Edited by vLaDa_

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

dsc00045.jpg

za dakija <3 iako je krdza tel kamera :/ mislim nije nova frizura samo me zhena nije dugo videla, chak bi trebo i da se shisham :/

pa da, to i jeste bedak, kad znash a ne razmishljash. drugo shto zhena ima prirodno neku ravnu crvenu kosu a sad ima crni afro :/ stvarno sam idiot jebeni

Edited by darko
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...