Jump to content

Pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

i doesnt get it, ali ucinio sam ti

Edited by vLaDa_

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

@corey

mislio sam da me zezas za izraz, farmerice ili tako nesto :D

neam pojma...rekao sam vec u ny-u, nije skupo ali preporucujem da zaobidjes....

opet kazem pull&bear, moj drug je tamo kupio, i lepe, i jeftine i kvalitetne....vidi tamo po tim radnjama....mada je tesko da nadjes neke opustene, ni siroke ni uske kojih ima najvise ffs...

nebitno sto ce stana da hejtuje sad :)

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

niko ništa za farmerice :(

na bazaru ti je realno copy paste,sve izbledelo i ko kurac,moras da kopas,ali moze da se nadje.

Ja realno uvek u teranovi vidim farmerke koje mi se bruka svide.Tako da ono,baci pogled tamo,nisu ni preskupe tj. nisam video nekad skuplje od 4 soma.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

dobro jutro svima...

malo koci ovaj hotelski vireless, ali su sauna i bazen ok:)

Napadalo snega na Zlatiboru, mislim da cu danas provesti dan na skijanju :)))

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

e bre, gde da uzmem dobre farmerice, nebitno da li su firmirane

ja sam kupio u legendu :D za 1300 a imas i u springfildu za 3000-4000 a ima i u time outu :D imas i u ripleyu :D

Gde da uzmem tesne svetlije majice sa kratkim rukavićima a da nisu šabanske?

uzmes neke manji broj i to je to :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Springfild alfa i omega za farmerke.

meni se u springfildu svidjaju samo pantale,farmerke ne bash :| A i obicno su 6+ soma.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Odo na tekmu Jag - Partizan, pa posle na neke pivdzane i fizikalije kod strica :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...