Jump to content

Pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja sam umro od smeha kad sam video razbijen mek jer je neki pandur ubio nekog lika hahahahahahahahaahaahahhaahahaha

ali je tuzno i retardirano kad vidimo nas maloumnike kako razbijaju mek jer je americki a onda odu i pokradu najkove stvari da se obuku...

Edited by vLaDa_

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

ivane sad ce satan da ti kaze kako neces jebati

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

jednacenje suglasnika po zvucnosti!

Pogledaj tastaturu i vidi gde se nalazi s, a gde z ;)

Ako neko stvarno misli da sam ciljno napisao "dolaZkom" , shta da kazem.. GG :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Pogledaj tastaturu i vidi gde se nalazi s, a gde z ;)

Ako neko stvarno misli da sam ciljno napisao "dolaZkom" , shta da kazem.. GG :)

de si, savke, sto godina

Link to comment
Share on other sites

^^Ivane kuco

Nisam ja(dobro jesam malo :D) kriv shto sam 2-3 put fejlovao gram zbog lokalnog nasledja, pa me sad jure na dve strane za svaki misspelling koji napravim :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Savke, ne menjaj avatar,.. ikad.

Jel ovo treba da shvatim kao tvoje odushevljenje nad pojavom ove groteske od choveka , ili kao neki vid uvrede, u smislu, stvarno si seljachina, bash ti dobro pase avatar? [;)]

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Stvarno si seljacina dobro ti pase taj avatar i ja se odusavljavam pojavom te groteske od coveka u njemu

:O

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Jel ovo treba da shvatim kao tvoje odushevljenje nad pojavom ove groteske od choveka , ili kao neki vid uvrede, u smislu, stvarno si seljachina, bash ti dobro pase avatar? [;)]

Odushevljenje. Avatar godine!

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...