Jump to content

Fatty se ponovo igra...


fatboy

Recommended Posts

  • Replies 546
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kakav je taj Damnation ?

Nesto mi ne izgleda bas privlachno.

Au izgleda da je neki promashaj...zabrinuo me onaj critic score na gamespotu za xbox sa ocenom 4 :D ...ostalo mi josh malo da skinem,nadam se da nije bilo uzalud...

Edited by masta b
Link to comment
Share on other sites

Dobra je igra skroz, na onaj trash način :)

Grafika je ružnjikava, animacija likova kruta, skakačke sekvence uprošćene do retardiranosti (samo dva tastera se koriste, jedan za skok, drugi za nameštanje za isti), pa praktično nije moguće slučajno pasti sa platforme ili nečeg sličnog. Priča i likovi su katastrofa, sve je nekako nabacano i nedovoljno objašnjeno, kao da nedostaje bar pet nivoa pre početka igranja prvog, napucavanje nije loše urađeno (iako igra izgleda kao ružniji brat GOW-a, nema cover sistem)...

A opet ne mogu da se skinem, najbolja stavka (a meni i najvažnija) je dizajn i arhitektura nivoa koji se zasnivaju na velikom broju platformi i visokih konstrukcija, i sve to u steam punk okruženju, što je pravo osveženje posle svih tih monotonih magacina i skladišta, kancelarija, tunela i gradskih trgova iz većine drugih igara.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Dobra je igra skroz, na onaj trash način :)

Grafika je ružnjikava, animacija likova kruta, skakačke sekvence uprošćene do retardiranosti (samo dva tastera se koriste, jedan za skok, drugi za nameštanje za isti), pa praktično nije moguće slučajno pasti sa platforme ili nečeg sličnog. Priča i likovi su katastrofa, sve je nekako nabacano i nedovoljno objašnjeno, kao da nedostaje bar pet nivoa pre početka igranja prvog, napucavanje nije loše urađeno (iako igra izgleda kao ružniji brat GOW-a, nema cover sistem)...

A opet ne mogu da se skinem, najbolja stavka (a meni i najvažnija) je dizajn i arhitektura nivoa koji se zasnivaju na velikom broju platformi i visokih konstrukcija, i sve to u steam punk okruženju, što je pravo osveženje posle svih tih monotonih magacina i skladišta, kancelarija, tunela i gradskih trgova iz većine drugih igara.

nije me nshto privukla igra....nekako su likovi mnogo kruti u igrici,ta kretnja ....bash mi nije primamljivo. Do dushe igrao sam je jedno 20-ak min i ne verujem da cu nastavljati...totalno razocharenje poshto sam kontao da ce biti neshto od te igre zbog silnih reklama.

Link to comment
Share on other sites

Prvi FSW sa stigao do jedno pola, bio je nekakav taktički nezgodan irački trg u pitanju, ne mogu lepo da im zađem sa strane, a ovi moji pajseri sapres pa sapres i ispucali svu municiju, meni ostao samo pištoljčić sa pet metaka. Onda su nas bradonje odradile, Somalia style....:))

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

vladane, igras gore igre od mog brata...sad igra SW: force unleashed, a sledece sto skida je ultimate fighting championship. ima 30 godina.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Few more of the Wolfie....

Wolverine6.jpg

Wolverine7.jpg

Wolverine8.jpg

Wolverine9.jpg

Wolverine10.jpg

... ne mogu da kazhem... igra me stvarno drzhi, gameplay je odlichan, taman se naviknesh na novo okruzenje i comboe

kad eto ti JOSH i JOSH i JOSH..... Ima i dosta cutscenes-a i oni su korektno odradjeni kao i zvuku celoj igri...

Sto se grafike tiche, veoma solidno plus odlichna optimizacija! Ko hoce da ubije par popodneva evo dobre preporuke!

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Još nisi prešao Wuleta, crnjo, I find you lack of effort disturbing :P

Meni je najjače u igri kako svakog protivnika zove "Bob", mnogo jako zvuči kad iskasapiš nekog.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

... igram se dva puta nedeljno po sat vremena, a kako se sav raspadam jos sam i zadovoljan... na kasichicu, sta cu, nema mi druge za sada, mnjah.... a i ko me jebe kad igram po 3 igre simultano [:D]

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Eo i poslednji foto set Wolveraje...

Wolverine11.jpg

Wolverine12.jpg

Wolverine13.jpg

Wolverine14.jpg

Wolverine15.jpg

Wolverine16.jpg

Wolverine17.jpg

Wolverine18.jpg

Wolverine19.jpg

Wolverine20.jpg

..mnjh, sad mogu da se fokusiram na Sherminatora, samo da odsljakam sutra jebeni petak i iam ceo vikend free \o/

Edited by fatboy

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Brate igrao sam ga

PRE TEBE!

so don`t bullshitin me! [roflmao]

Salu na stranu, nista od naslova koje vrebam jos nije izaslo a ovo je odlicno da relaxiram vijuge posle radnog vremena!

Poslednje sto mi treba je neki brain-smasher FRP/RPG/LOGICKA if ya know what I mean...

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Pazi, ja ne delim igre na "konzolashke" ili PC... delim ih na SRANJE / OK / MEGA naslove...

Uostalom, jedan FPS (npr riddick) NIKADA nece iti KONZOLASKA igra jer jebene konzole imaju usrani joypad

preko kojeg mozes da PROBASH da igrash FPS ali ne i da ga ZAISTA igrash! Ako ne verujesh probaj novog Turok-a

na svom Box-u... Ono je da poludish... Sto ne znaci da su konzole loshe (platformice im kidaju)! [:)]

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...