Jump to content

Zhulj


Recommended Posts

Sve u svemu.Mozete da zamislite stanje do kog me je ovaj zhulj doveo pa da otvaram topik na ruru.Nije nikakav klasican.Vec mi je na malom prstu na nozi.Ali tacno ispod nokta tako da vuche na desno.Cak se i spaja sa noktom otprilike.Drzao sam flaster,nije pomoglo.Pa sam onda probao nekako da ga odvojim od nokta,nije pomoglo.Pa sam ga iskidao,i mazao jomelopom i ni to nije pomoglo.I evo dok ovo pisem,opet ga kidam,turpijam,i pokusavam da ga isechem.Keva mi kazhe da je jedino resenje pedikir.E sad,jesam ja gej,ali bas toliki nisam.Dajte savet o rur mudraci.Svako ko skrene sa topika dok se ne nadje resenje(izuzeci moraju biti jako smesni da bi im oprostio) jebali ga najzliji crnci ( ko kaze da ce Daki prvi da skrene sa teme da bi ga jebali najzliji crnci jebali ga zliji i od najzlijih crnaca i jos Daki stojao sa strane i upirao prstom)!!!!!!Pomozite mi dok ne amputiram prst!!

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jebiga, koliko ja znam o zuljevima, moras da ga pustis da prodje, svaki put kad ga pokidas on se reinkarnira

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Slozio bi se sa krukom, napor na tom prstu svedi na neophodni minimum dok ti ne prodje zulj, dakle bez fuce, shto manje peshachenja i slichno.

I ja kad me neki zulj mnogo izjeda imam obichaj da pored flastera stavim i papirnu maramicu u charapu tako shto cu da uvijem celu povrshinu gde mi je zulj, shto pratkichno neutralizuje trenje, to je meni uvek pomagalo.

Edit: Naravno ovo gore sve kao alternativa doci/pedikiru :)

Edited by CABKE

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

:-)))

Meni tako urastao nokat pa me riba naterala da idem na pedikir oni da mi srede... i tamo onu nisam mogao da ubedim da mi samo to sredi nego morala obe noge da mi drka... xD

I da.. osecao sam se so gayish ^^ , pogotovo kada te vide ostale ribe/zhene tamo i gledaju te chudno ^^

Craziness is directly related to having a vagina.

 

Link to comment
Share on other sites

Ja ne razumem o kakvom pedikiru svi pričate, neka ide čovek kod dermatologa, a ne kod jebenog negovatelja stopala! Šta ako mu je to neki beli mladež, bradivica ili tako nešto, a on to tako seckao kidao, da navuče neku rakčinu?!?! Idi kod lekara, ne igraj se sa takvim stvarima!

This post has been edited by Klinac Balavac

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...