Jump to content

slike igrachkica forumasha!


Lex

Recommended Posts

gde si uzeo?

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

super mi je to što su svi imali iste igračke, kako je to stizalo po nekim batchevima. Kao ono od He-mana, svi imaju po 3 "junaka" od 15. Pošto naravno ne mogu da se setim kako su se zvali - onaj što se deli na pola i onaj što ima dugačke ruke :))

Link to comment
Share on other sites

Pa nije to kod nas stizalo u batchevima jer nije stizalo uopste ako ne racunas kineske koji su tad bili mnogo mnogo losi. Ja sam sve to dobijao iz inostranstva. I imali smo buraz od strica i ja vecinu kad se iskombinujemo jer smo jurili da ne uzimamo iste. Konkretno kod he-man-a smo zajedno imali sve one "zmijolike" kako su ih nasi prevodili, on je imao onog king hiss-a sto mu se skida oklop sa tela i onda je sav od zmija i onog sto mu izlazi vrat, ja sam imao tog sa dugim rukama, onog sto mu jezik izlazi i na dodir kao pretvara u kamen itd itd.

Meni su bili omiljeni oni sto se sklapaju u kamen, a njih je buraz imao pa sam se igrao sa njima samo kad odem do njega :|

Inace od tih neubicajenih (redje su se vidjali kod dece jer je vecina uzimala himena skeletora i hordaka) ja sam imao onog blejda sa macevima, buraz mantenu i onog hordakovog sto isisava sa onim zabljim rukama, pa onda onog sto ima federe na nogama, pa elefantora koji prska vodu iz surle, bistmena itd itd.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

I ja sam imao nekoliko tih iz he-man-a...dobio sam ih davno, prosledio ih nekome, a sada verovatno ni ne postoje racunajuci kako se danasnja mentolska deca ophode prema takvim stvarima

Edited by vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Pa nije to kod nas stizalo u batchevima jer nije stizalo uopste ako ne racunas kineske koji su tad bili mnogo mnogo losi. Ja sam sve to dobijao iz inostranstva. I imali smo buraz od strica i ja vecinu kad se iskombinujemo jer smo jurili da ne uzimamo iste. Konkretno kod he-man-a smo zajedno imali sve one "zmijolike" kako su ih nasi prevodili, on je imao onog king hiss-a sto mu se skida oklop sa tela i onda je sav od zmija i onog sto mu izlazi vrat, ja sam imao tog sa dugim rukama, onog sto mu jezik izlazi i na dodir kao pretvara u kamen itd itd.

Meni su bili omiljeni oni sto se sklapaju u kamen, a njih je buraz imao pa sam se igrao sa njima samo kad odem do njega :|

Inace od tih neubicajenih (redje su se vidjali kod dece jer je vecina uzimala himena skeletora i hordaka) ja sam imao onog blejda sa macevima, buraz mantenu i onog hordakovog sto isisava sa onim zabljim rukama, pa onda onog sto ima federe na nogama, pa elefantora koji prska vodu iz surle, bistmena itd itd.

Pa ok, uzimali od preko, ali opet, onda su svi uzimali iste. Ili smo ih prosto svi imali sve, ili nešto drugo, jer i ja se sećam recimo svih ovih gore prve što si pomenuo, ali ovih "ređih" ne.

Ja sam recimo od ređih imao He-man-a koji ima napred mehanizam da kad ga udaraš po grudima ono mu se pojavljuju kao oštećenja od udaraca mačem. To je bilo ređe, ali ovog što se pretvara u kamen ja ne znam ko nije imao, kao i ovog što je sav od zmija :)

Link to comment
Share on other sites

Tog himena je imao buraz, ja sam imao nekog sto ga zatezes u struku da izvodi neki potez rukama i imao sam hordaka kome montiras razna sranja u top i na ledjima drkas neko govno da se ta sranja okrecu.

Jebem li ga, kontam da je i popularnost imala dosta veze sa time jer su klinci verovatno prvo trazili te najpopularnije, a na drugom mestu i ponuda jer nikad nije bilo svega u radnjama sa igrackama pa si zavisio od trenutka kad naidjes.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Јој, сад ме подсетисте, умрећу. Ортак је имао СВЕ мастерсе. Значи СВЕ. остајао сам код њега буквално цео дан. Цела соба му је била пуна мастерса, а богами и аксесорија, од разних мачева и гована, па до грејскала и осталих хедквортерса. Имао је чак и јебеног Рандора и Магдалену јебо му пас матер. Па који то психопата има Рандора и Магдалену!? Није ми било добро сваки пут кад бих био код њега.

Ја сам имао Бласт атака и добар је мастерс, имао сам и Снаут спаута, који је нешто слабији. И да, имао сам и бетлкета.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ево сад читам ваше постове, заправо, прилично сам сигуран да је та учесталост истих мастерса заблуда. Ја сам знао три лика који су имали Мен ет армса, а само једног који је имао Стонедара (не рачунам неоригинале, то је имао свако, неоригинални стонедар је био чест малтене ко адам на летелици и неоригинални мен ет армс). Нисам знао никог ко је имао хордака, а видео сам га сто пута у комисиону. Имао сам два другара који су имали ону мачку, заборавио сам како се зове. Тог са рукама од змија (ако на њега мислите, или можда мислите на хиса у трансформацији) је имао само тај лик што је имао све, као и остале Хисове другаре. Ја сам једини имао бласт атака и снаут спаута.

А најјача фора је у томе што су неоригинали и копије често били запрабо лепши од оригинала, ал брате, оригинал је оригинал:) :

http://www.he-man.org/collecting/toycollection.php?id=1

Мени барем је био приличан шок кад сам видео пре пар година фигурице из оригиналне серије, мој детињи мозак их је правио много складнијим и квалитетнијим.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

E da ovaj set himena i skeletora sam ja imao

Flying Fists He-Man and Terror Claws Skeletor

lol imao sam i gvildora :PPP

i moj hordak je bio Hurricane Hordak

A burazer je imao Horde Trooper -a, joj kolko je to gotivno, ono ranga stormtrupera fazon :P

A meni je najgotivniji bio Tung Lashor

Uf, sad kad gledam 90% ovoga smo imali buraz i ja kombinovano. Eh mladosti.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Трансформерси су зато сада феноменални, просто нисам паметан како су онолико добри, а постоје:) Оно, није 3д анимација, па као украдеш нешто у процесу, па испадне готиван робот и готиван ауто, а нема шансе да је један исти лик, него брате, оно је правио неко ко није човек него ванземаљац, треба ти сат времена да га склопиш са све упутством, а ако немаш упутство, нећеш га никад скклопити (и то за левел 4 верзију, постоје и левел 5, комплексније варијанте).

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

E, то јесте фора, уопште нису за клинце, него за маторе ретарде. Примера ради, ортак и ја смо његовог ајронхајда (ваљда ајронхајд) склапали сат времена чешући се по глави и сто пута враћајући потезе уназад. Притом смо се пар пута заглавили јер нисмо имали снаге да урадимо неки корак. Наравно, имали смо снаге генерално, али просто се трипујеш да си нешто истрипово и да ћеш да сломиш, међутим не, то тако треба. Клинац од десет година физички не би могао то да уради нпр. Ал зато и робот и ауто изгледају нестварно.

Ево ми га на полици полусклопљен онај ауди из филма јер сам загубио упутство и сад нема шансе, а то је левел 3 :) И да нађем упутство, ко зна шта сам ја ишао једно преко другог и ко зна шта сам добио:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...