Jump to content

slike igrachkica forumasha!


Lex

Recommended Posts

1 hour ago, _Gotti_ said:

Evo posle nekog vremena ja poceo da snimam svoje igrackice 😅

 

https://www.youtube.com/watch?v=qutrjGWOibc

bukvalno sam hteo da napišem nekome ko je podigrao topic iz mrtvih svaka ti čast podsetio si me na ovog gotija ludaka sa njegovim figuricama, i onda videh da si to zapravo ti - goti ludak!

:))

samo rokaj!

 

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

Evo ga Rajni! Nije ozbiljan kao ove tvoje figurice @_Gotti_ but it's something! 🙂

IMG_1570.JPG

Prilično sam se iznenadio kvalitetom same igračke, što zapravo jeste - nije figurica nego igračka, sa svim pomerivim delovima, a ovo desno što se jednim delom vidi je ceo štit koji koristi u igri, možeš da mu pomeraš ruke, noge, glavu, baš full igračka, podsetilo me na stare dobre dane detinjstva 🙂

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
On 9/2/2022 at 10:08 PM, Nek' said:

Znam da je kvalitet slikanja fiksnim telefonom, ali ja sirotanovic.

 

lego jelda?

ima lego neke vrh modele automobila, ali mene bi baš mrzelo da ih sastavljam 🙂  sad razmišljam da uzmem pa kao da stavim na neki sto i onda polako ako treba i mesec dana, nek bude mesec dana 🙂

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Lucky said:

lego jelda?

ima lego neke vrh modele automobila, ali mene bi baš mrzelo da ih sastavljam 🙂  sad razmišljam da uzmem pa kao da stavim na neki sto i onda polako ako treba i mesec dana, nek bude mesec dana 🙂

Lego, nego. 🙂

Sastavio bih ECTO-1 i DeLorean, ali nemam mesta da ih negde postavim.

 

A prašina... Joj!

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
  • 3 months later...
On 6/8/2023 at 9:52 PM, Zwerko said:

Ne znam koliko ima fanova Transformersa, ali sudeći po Lego Optimusu makar jedan, ja sam sad nešto sticajem okolnosti naložio klinca pa tu malo usmeravam i naravno G1 su ok, sve ostalo sranje 🙂 Poručio sam ovog Studio 86 (figure koje su rađene prema animiranom filmu iz 1986. godine) Coronation Starscreem-a. U suštini je obična figura samo što ima i dodatke koji treba da rekreiraju scenu krunisanja kada postane kalif umesto kalifa pa ga posle Galvatron rokne u filmu. Sviđa mi se što su figure skoro potpuno u skladu sa G1 izgledom, s nekim naravno unapređenjima kako se tehnologija igračaka razvijala. Btw ova me izašla oko $35, u Americi su baš presmešno jeftini, u Srbiji su baš preterano skupi, mada moram priznati da stižu neke figure brže nego što bih očekivao. 

IMG_20230608_211352.jpg

IMG_20230608_211700.jpg

IMG_20230608_211826.jpg

IMG_20230608_212427.jpg

moj omiljeni Transformers. Ali gotivio sam starog jer je u obliku MiG-25 i nekog sovjetskog tenka te je u to vreme imao vise Deseptikon vibe :D ovaj novi je F-15 tako da je zapravo realniji negativac :P :D (mali troll) daj fotke kada je u obliku tenka

  • Like +1 1

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...